• Неодамнешно
OIPYI Еко-Пријателски Пластика ПП Мултифункционален Чен Нож Носителот Метал Ножици Организатор Алатки Кујнски Нож Блок Рек Desktop(без нож) (Боја : A)

OIPYI Еко-Пријателски Пластика ПП Мултифункционален Чен Нож Носителот Метал Ножици Организатор Алатки Кујнски

Buyers rating:
DEN 11156.40

Количина на стоки

100% сосема нов и еко-пријателски PP пластичен материјал.Цврста и дебела PP пластични случај, трајни, не деформација, не исчезнува.Околу нож носител е изгризано, кои може да се расклопуваат и лесно да се чисти.Четири колони со нож носителот се направени од не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди стабилност и трајност на нож држачот.Едноставен и модерен стил се вклопува беспрекорно во речиси секој стил на декорирање се задржи вашата кујна организиран и голема.Функција : 100% сосема нов и еко-пријателски PP пластичен материјал.Цврста и дебела PP пластични случај, трајни, не деформација, не исчезнува.Околу нож носител е изгризано, кои може да се расклопуваат и лесно да се чисти.Четири колони со нож носителот се направени од не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди стабилност и трајност на нож држачот.Едноставен и модерен стил се вклопува беспрекорно во речиси секој стил на декорирање се задржи вашата кујна организиран и голема.Спецификација : Материјал : Еко-пријателски PP plastic Color : бела, green Weight : 0.7 kg Size : 22,5 Х 14,5 X11,5cm Number на дупки : 7 holes Package се Вклучени : 1 X нож носител (без нож).

Карактеристики на стоката

Material:
Eco-friendly PP plastic
Color:
white, green
Weight:
0.7kg
Size:
22,5X 14,5X11,5cm
Number of holes:
7 holes
Package Included:
1 X knife holder (without knife)

Купувачи како што сакаат

ZZWZM Алатка Носителот Кујнски Нож Носителот Кујна Мултифункционален Пластичен Нож Складирање Рек Блок Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZZWZM Алатка Носителот Кујнски Нож Носителот Кујна Мултифункционален Пластичен Нож Складирање Рек Блок Носителот

Тоа беше влажнадоказ и можат да се преземат, освен да се 3 делови, лесен за чистење.Со убав облик и бонбон�

DEN 3084.24
нож за држачот за кујна контра Нож Блок Приказ Магнетни Бамбус Дрво, Празни Нож Носителот без Ножеви Кујна Контра
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

нож за држачот за кујна контра Нож Блок Приказ Магнетни Бамбус Дрво, Празни Нож Носителот без Ножеви Кујна Контра

⭐[Примена] Поради slotless универзален дизајн, ножеви на сите облици и големини лесно може да се инсталира н

DEN 1612.80
Нож Блок Нож Носителот Нерѓосувачки Челик,Нож Управување со Нож Блок Сечење Одбор Тенџере Покрие Багажник, Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нож Блок Нож Носителот Нерѓосувачки Челик,Нож Управување со Нож Блок Сечење Одбор Тенџере Покрие Багажник, Мултифункционален

Направени од високо квалитетни материјали со висока издржливост и моден изглед.Направи вашата кујна из

DEN 1293.60
DJCFYPCJ Креативни Цврсто Дрво Кујнски Нож Носителот Универзален Нож Блок да Застане,Носителот на Лесен, Безбеден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DJCFYPCJ Креативни Цврсто Дрво Кујнски Нож Носителот Универзален Нож Блок да Застане,Носителот на Лесен, Безбеден

Овој нож блок е мултицел,како што не само што е во можност да се приспособат и да ги чува целата друга низ

DEN 3273.12
Нерѓосувачки Челик Нож Блок,Прибор за јадење/нож Складирање Нож Рек-Универзален Нож Носителот Без Ножеви,Со
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нож Блок,Прибор за јадење/нож Складирање Нож Рек-Универзален Нож Носителот Без Ножеви,Со

Целосно затворена, ножот не е изложена, сите перки се затворени за да се избегне ризикот од повреда на ра

DEN 1546.08
Комплетен Сет на Нож Блок,Countertop Нож Носителот Со Мали Сечење Одбор Ножеви/ножици Кујнски апарати за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Комплетен Сет на Нож Блок,Countertop Нож Носителот Со Мали Сечење Одбор Ножеви/ножици Кујнски апарати за Домаќинство

Сигурна и стабилна дизајн : Нашите иновативен крстот алатка носителот систем е клучен за да се осигура д

DEN 1622.40
BOXINSP Нерѓосувачки Челик Универзален Нож Носителот,Кујнски Нож Блок со Ножици Дупка,Countertop Складирање,Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BOXINSP Нерѓосувачки Челик Универзален Нож Носителот,Кујнски Нож Блок со Ножици Дупка,Countertop Складирање,Организаторот

☆【ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА & МАТЕРИЈАЛ】големината на Нож носител е 10*10*23.3 см или инчен 4"x4"x9.17".направени од стр

DEN 427.20
Нож за држачот за кујна контра Бамбус Нож Носителот Блок без Ножеви, 6 Слотови Дома Кујнски Нож Складирање Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нож за држачот за кујна контра Бамбус Нож Носителот Блок без Ножеви, 6 Слотови Дома Кујнски Нож Складирање Организатор

⭐[Стан] е погодна за речиси сите големини и форми на ножеви, како што се месо cleavers, готвач е ножеви, комун�

DEN 479.28