• Неодамнешно
OIPYI Нож Носителот на Домаќинството Виси Нож Полица Кујна Посветен Нож Складирање Рек Мултифункционален Rack (Боја : A)

OIPYI Нож Носителот на Домаќинството Виси Нож Полица Кујна Посветен Нож Складирање Рек Мултифункционален Rack

Buyers rating:
DEN 11281.44

Количина на стоки

Заштитни одбивни ефикасно блокови на сечилото/раце.Мулти-слот за дизајн може да се одржи различни ножеви како што кујнски ножеви, cleavers и овошје моќ.На шупливи дизајн е вентилирани и дише, хигиенски и сигурно.На тока дизајн може да се отстрани и се чисти, и тоа лесно може да се инсталира од страна на едно лице.Алуминиум материјал спектар худ печење лак, дебела и издржливи / нема страв од кујната fume / влага и ' рѓа доказ.Име на производ : Ѕид-монтирани нож holder Process : еколошки paint Material : алуминиум легура (на chopstick носител е ковано железо)заштитен одбивни ефикасно блокови на сечилото/раце.Мулти-слот за дизајн може да се одржи различни ножеви како што кујнски ножеви, cleavers и овошје моќ.На шупливи дизајн е вентилирани и дише, хигиенски и сигурно.На тока дизајн може да се отстрани и се чисти, и тоа лесно може да се инсталира од страна на едно лице.Алуминиум материјал спектар худ печење лак, дебела и издржливи / нема страв од кујната fume / влага и ' рѓа доказ.Овој производ не содржи ножеви。.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

нож за држачот за кујна контра Дома Универзален Нож Блок Превозникот не ' Рѓосувачки Челик, Празни Нож Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

нож за држачот за кујна контра Дома Универзален Нож Блок Превозникот не ' Рѓосувачки Челик, Празни Нож Складирање

⭐[Материјал] непречено складирање површината на нож страна складирање блок е направен од висококвалит

DEN 456.00
8 инчен Ножеви Блок, Кујна Организаторот за Готвење Ножеви Ножици Острилка Род Нерѓосувачки Челик Нож Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 инчен Ножеви Блок, Кујна Организаторот за Готвење Ножеви Ножици Острилка Род Нерѓосувачки Челик Нож Носителот

✔【Заштитете го Вашиот Knifes】XYj Нож Блок карактеристики функционална и компактен дизајн.Паралелно слото

DEN 431.76
ФОНДАЦИЈАТА 8 Слот Нож Блок, Црвена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ФОНДАЦИЈАТА 8 Слот Нож Блок, Црвена

Блок има 6 ножеви, челик и еден пар ножици.Целосно хигиенски вметнете е пренослив & сè е во машина за миењ

DEN 431.76
Нож Блок Нож Носителот Нерѓосувачки Челик,Нож Управување со Нож Блок Сечење Одбор Тенџере Покрие Багажник, Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нож Блок Нож Носителот Нерѓосувачки Челик,Нож Управување со Нож Блок Сечење Одбор Тенџере Покрие Багажник, Мултифункционален

Направени од високо квалитетни материјали со висока издржливост и моден изглед.Направи вашата кујна из

DEN 1293.60
Комплетен Сет на Нож Блок,Countertop Нож Носителот Со Мали Сечење Одбор Ножеви/ножици Кујнски апарати за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Комплетен Сет на Нож Блок,Countertop Нож Носителот Со Мали Сечење Одбор Ножеви/ножици Кујнски апарати за Домаќинство

Сигурна и стабилна дизајн : Нашите иновативен крстот алатка носителот систем е клучен за да се осигура д

DEN 1622.40
Нож за држачот за кујна контра Бамбус Нож Носителот Блок без Ножеви, 6 Слотови Дома Кујнски Нож Складирање Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нож за држачот за кујна контра Бамбус Нож Носителот Блок без Ножеви, 6 Слотови Дома Кујнски Нож Складирање Организатор

⭐[Стан] е погодна за речиси сите големини и форми на ножеви, како што се месо cleavers, готвач е ножеви, комун

DEN 479.28