• Неодамнешно
10inch Јаглероден Челик Професионални Нож Острилка Род Кујна, Дома Гастрономски Ножот Острат Палка или Стап Одговара на Сите Видови на Ножеви(Сребро)

10inch Јаглероден Челик Професионални Нож Острилка Род Кујна, Дома Гастрономски Ножот Острат Палка или Стап

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

【Функција】10" се Острат Челик одржува работ на ножеви и се протега на животот на вашиот прибор за јадење со редовна употреба. 【Ергономски се справи со】 Не се лизга површина, удобен зафат и лесен за употреба. 【Материјал】 Направени од средна јаглероден челик + pp материјал, висока цврстина, брзи и остри полирање, добро полирање ефект. 【Дизајн】 Фини линии, униформа и без оштетување на алатка; сегментирано фиксна дизајн, лесен за употреба и удобен. 【Лесен за употреба】 Едноставна операција, само неколку едноставни чекори може да се полира.Опис : 1. Материјал : Направени од средна јаглероден челик + pp материјал, висока цврстина, брзи и остри полирање, добро полирање ефект.2. Дизајн : Фини линии, униформа и без оштетување на алатка; сегментирано фиксна дизајн, лесен за употреба и удобен.3. Ергономски рачка : Не се лизга површина, удобен зафат и лесен за употреба.4. Лесен за користење : Едноставна операција, само неколку едноставни чекори може да се полира.5. Одржување метод : Избришете со чиста ткаенина за чистење за да се обезбеди соодветна нега.Спецификација : име на Производ : Sharpener Color : Сребро + black Material : Медиум јаглероден челик +pp Size : За 39cm/15.35 инчи (целосна должина), ракување : 14cm/5.51 инчи (L), род тело : 25cm/9.84 инчи (L)пакетот вклучува : 1 Pc * Острилка.

Карактеристики на стоката

Product name:
Sharpener
Color:
Silver + black
Material:
Medium carbon steel +pp
Size:
About 39cm/15.35 inches (full length), handle
The package includes:
1Pc * Sharpener :

Купувачи како што сакаат

Новото Издание Кујнски Нож Острилка - 2 во 1 Алатка - Авто Прилагодливи Агол Крупни Острат, парична Казна Усовршувајќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Новото Издание Кујнски Нож Острилка - 2 во 1 Алатка - Авто Прилагодливи Агол Крупни Острат, парична Казна Усовршувајќи

Како одраз на ножеви се остри и сјајна по користење на нашата премиум квалитет нож острилка.Секој објек

DEN 287.28
Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи

MULTIFUNCTIONALITY : Употреба на 2 Фаза нож острилка, да го изостри директно ножеви и Serrated Ножеви; Кујнски Нож, Гот

DEN 361.44
12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи

【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Острат род е направен од висококвалитетни керамички алумина дека е потешко од ре

DEN 551.76