• Неодамнешно
Новото Издание Кујнски Нож Острилка - 2 во 1 Алатка - Авто Прилагодливи Агол Крупни Острат, парична Казна Усовршувајќи се Премиум Карбид Камен - Стилски Готвач Сечило

Новото Издание Кујнски Нож Острилка - 2 во 1 Алатка - Авто Прилагодливи Агол Крупни Острат, парична Казна Усовршувајќи

Buyers rating:
DEN 287.28

Количина на стоки

Како одраз на ножеви се остри и сјајна по користење на нашата премиум квалитет нож острилка.Секој објект бродови целосно да се собраа за својата погодност.Обезбедување непречен, user-friendly работа за секого.Безбедно и лесно да се изостри било нож во една минута.Спаси Стотици Долари Запре фрлање далеку оние стари парчиња од челик или допуштајќи им да се соберат во задниот дел на вашиот utensil фиока.[ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ СО ОБНОВУВАЊЕ ДОСАДНА НОЖЕВИ] - Брзо враќање на старите ножеви, кои се преземањето на просторот во вашата кујна денес со нашата Премиум Кујнски Нож Острилка од Сен Kuro.Нудат во различни бои, ве молиме да многу, вклучувајќи и црна роза злато.Правејќи го овој совршен додаток за секој готвење ентузијаст!. [ЕДНОСТАВНО, БЕЗБЕДНО И ПРЕНОСНИ] - Конструиран со поголем ергономски справи и против пролизгување база за полесно и сосема безбедно искуство, дома или во движење.Нашето 2 во 1 прилагодливи агол, пролет акција карбид острат камен обезбедува совршен работ и полски во секое време.Досадна ножеви се опасни, бидејќи еден многу тап нож бара повеќе сила за да го направите на работа, и се изложуваат на поголем ризик за лизгање и недостасува на производот.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да љубезно размена или координирање на враќање и наплата за вашето купување. [ДОДАДЕТЕ КОНТАКТ НА МОДЕРНА ЗА ВАШАТА КУЈНА] - Уникатен и стилски дизајн, со што ќе се зајакне било оркестарот.Функционалност и флексибилност ја дефинираат нашата производ.Рачно изостри и брус своите ножеви со 2 во 1 прилагодливи агол камен.Ние сме толку сигурни дека ќе љубов на вашиот нов производ, само онолку колку што тоа го правиме.Постарите, ислужени ножеви може да доведе до сериозни повреди од добро наострен и одржува еден.Зошто купување на нови ножеви кога ќе може да ги донесе сите на вашите старите врати во живот?Заштедувајќи ви стотици долари во текот на годините!.Поставување себе за разлика од толпата.Детали за производот (1) Упатство Нож Острилка Материјал : Трајни ABS, Карбид Острат Камен, и Силициум Не се Лизга База Боја : Црна.Ги импресионира вашите гости со парична казна рабови и елегантен, но сепак модерни декоративни прилог на вашата кујна додатоци.Професионални готвачи се согласувате дека правилно нож грижа и континуирано одржување се од витално значење чекори во кујната безбедност.Две независни пролет-акција раце се направени од карбид рамномерно контура било сечилото е форма.Професионални готвачи се согласувате да се изостри и брус често да се обезбеди кујна безбедност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи

【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Острат род е направен од висококвалитетни керамички алумина дека е потешко од ре

DEN 551.76
Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи

MULTIFUNCTIONALITY : Употреба на 2 Фаза нож острилка, да го изостри директно ножеви и Serrated Ножеви; Кујнски Нож, Гот

DEN 361.44