• Неодамнешно
Џебен Нож Острилка, Кујнски Нож Острилка со Не се Лизга База, Електричен Нож Sharpeners за Дома, Електрични Ножеви Кујнски Алатки за Директно Ножеви, Режа

Џебен Нож Острилка, Кујнски Нож Острилка со Не се Лизга База, Електричен Нож Sharpeners за Дома, Електрични

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Високо Квалитетни Кујнски Нож Острилка : електричен нож острилка со солидна ABS пластика и нерѓосувачки челик, нож острилка е дизајниран да биде рачни нож острилка со кој се предвидува супстанција и сигурност.Погоден за ножици и кујнски ножеви, професионални нож острилка, нож острилка камен, режа острилка, го прави вашиот ножеви поостри.Ергономски Дизајн : Нож Sharpner има ергономски здрав зафат и не се лизга гумени база обезбедува удобен и побезбедно начин да се остане во место со секое движење.Едноставно место на сечилото во слотови и нежно повлечете го нож низ неколку пати за брзо, ефикасно острат.Професионални Нож Острилка Лесно за Чување : Овој електричен нож острилка е корисна и едноставен дизајн е одлична кујна алатка за вашето семејство.Лесен и компактен, кујна gadget, може да се зачува простор и лесно ќе се вклопат во вашата кујна фиока.Ножици Острилка Лесен за Користење : нож острилка е лесен за употреба.Само место на острилка на стабилна и рамна површина, Вметнување на сечилото во слотот и нежно повлечете го нож низ неколку пати (не притисни и назад).Разноврсна Апликација : Работи за повеќето кујнски ножеви како што се готвење ножеви, slicer ножеви, paring ножеви, сечкање ножеви, овошје ножеви, џеб ножеви и ножици.Опис : Тежина : 280g / 0.62 ibs Боја : Црвена/Црна Големина : 72x185x65mm / 2.95x7.28x2.55inch Fuction : Водоотпорен Материјал : ABS+Нерѓосувачки челик Пакет се Вклучени : 1 x електричен нож острилка Белешки : ве Молиме имајте во предвид некои слики биле зголемени за да се овозможи детали да бидат прикажани.Прочитајте описите за повеќе детали за вистинската големина на секоја ставка.Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои.Ние се направени максимални напори да се осигура дека сликата одговара на објектот како тесно е можно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи

MULTIFUNCTIONALITY : Употреба на 2 Фаза нож острилка, да го изостри директно ножеви и Serrated Ножеви; Кујнски Нож, Гот

DEN 361.44
12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи

【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Острат род е направен од висококвалитетни керамички алумина дека е потешко од ре

DEN 551.76