• Неодамнешно
Nicoone Електричен Нож Острилка Моторните Нож Острилка Ротирачки Острат Камен Острат Алатка

Nicoone Електричен Нож Острилка Моторните Нож Острилка Ротирачки Острат Камен Острат Алатка

Buyers rating:
DEN 1893.60

Количина на стоки

PRATICAL ФУНКЦИЈА : Висока-брзина острат камен да се изостри и брус на работ на ножот со висока ефикасност.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Мултифункционален дизајн за мелење ножеви, ножици, шрафцигер, итн.Вграден-во упатството слотови може да помогне да се стави на сечилото во совршен агол за подобро острат резултат.СОВРШЕН ДИЗАЈН : Лесно 2 фаза острат систем за професионални резултати од дома, во било кое време.Дополнителна парична казна ронки керамички тркала парична казна hones на сечилото на жилет - остар раб.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Екстра фино ронки керамички тркала парична казна hones на сечилото на жилет - остар раб.Сечилото дебелина селектор прилагодува на водичи за оптимална острат агол.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НАС : Ако не сте задоволни со вашиот купување искуство, едноставно контакт со нас и да ни каже што да правиме за да се реши проблемот!Ако производот не успее да ги исполни вашите очекувања или не е како што е опишано, ние ќе го замени item(s)) или да ви даде 100% од вашите пари назад.Верувале или не, на еден многу тап нож е еден од најопасните предмети во вашата кујна.Кога ножот не е остри доволно за да може правилно да се намали храна, тоа лесно може да се лизга од вашата контрола, nicking на рацете или прстите.Имајте готвење забава, безбедна и здрава со нашите Нож Острилка!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи

【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Острат род е направен од висококвалитетни керамички алумина дека е потешко од ре

DEN 551.76
Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи

MULTIFUNCTIONALITY : Употреба на 2 Фаза нож острилка, да го изостри директно ножеви и Serrated Ножеви; Кујнски Нож, Гот

DEN 361.44