• Неодамнешно
Готвач'sChoice 15 Trizor XV EdgeSelect Професионални Електричен Нож Острилка за Директно и Serrated Ножеви & ProntoPro Дијамант Брус Прирачник Нож Острилка Исклучително Брзо се Острат, 3-

Готвач'sChoice 15 Trizor XV EdgeSelect Професионални Електричен Нож Острилка за Директно и Serrated Ножеви &

Buyers rating:
DEN 3804.00

Количина на стоки

На Pronto Pro sharpens сите квалитет ножеви, вклучувајќи директно работ домаќинство и кујнски нож, Santoku, спортски и џеб ножеви, како и serrated ножеви.Фази на 1 и 2 се обложено со 100-процентно дијамант абразиви да се изостри и брус на работ и фаза 3 користи патентирана флексибилни абразивни систем на полски и да ви помогне да го продолжат животот на serrated ножеви.ДИЈАМАНТИ - 100 проценти дијамант абразиви се користат во сите три фази.Важно е да се напомене ако се конвертира вашиот нож тоа ќе биде потребно значително повеќе острат време за да се добие trizor раб.Инженерните и собрани во U.Користејќи прецизен агол водичи, 100% дијамант абразивни тркала и нашиот докажан Criss Cross острат технологија, тоа обезбедува супер остар, трајни, лак обликуван раб, со многу "залак".Прирачникот, исто така, обезбедува совети и suggestions Chef's Choice 4643 Pronto Pro Дијамант Брус Прирачник Нож Острилка Исклучително Брзо се Острат Евро-Американски и Азиски Стил Ножеви Прецизни Bevel Агол Контрола Дијамант Абразивни Направени во САД, 3-Фаза, Silver Chef Избор Pronto Pro Дијамант Брус Нож Острилка #4643 е совршен прирачник острилка за оние кои поседуваат Азиските и Европските/Американски стил ножеви и сакате да брзо и лесно да се применуваат супериорен, бричење остар раб!Елегантни и високо-стилизирана, тоа е нашата најбрзо прирачник острилка уште за примена на 15 степен рабови за Азиски стил ножеви и 20 степен рабови за Европски/Американски стил ножеви.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Напредно, патентиран флексибилни пролет водичи за автоматско приспособување и точна контрола на острат агол и функција едноставен за вклучување/исклучување.Почетните фази изостри и брус користење на 100 проценти дијамант абразиви, додека третата фаза на полирање на работ со micron големина дијамант абразиви.Готвач's Choice 15 Trizor XV Edge Select Професионални Електричен Нож Острилка за Директно и Serrated Ножеви Дијамант Абразиви Патентиран Острат Систем Направен во САД, 3-Фаза, Gray15 Trizor XV Edge Select Професионални Електричен Нож Острилка за Директно и Serrated Ножеви Дијамант Абразиви Патентиран Острат Систем Направен во САД, 3-Фаза, Сива.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи

MULTIFUNCTIONALITY : Употреба на 2 Фаза нож острилка, да го изостри директно ножеви и Serrated Ножеви; Кујнски Нож, Гот

DEN 361.44
12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи

【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Острат род е направен од висококвалитетни керамички алумина дека е потешко од ре

DEN 551.76