• Неодамнешно
Мерсер Кулинарски Битие Нож Острат Челик, 10 Инчен

Мерсер Кулинарски Битие Нож Острат Челик, 10 Инчен

Buyers rating:
DEN 1209.60

Количина на стоки

Ергономски Santoprene се справи нуди чувствувате удобност и не се лизга на зафат, дури и со влажни раце.Нема да се прекине од изложеност на кујната масла и е во состојба да го издржат топли и студени температури.Да се зајакнат зајакнува нож, додава издржливост, и дава одлична рамнотежа за подобро ракување при сечење на храна.На располагање на кратко да се зајакнат.Високо-јаглерод, без дамка германски прибор за јадење челик отпорен на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Прецизност фалсификувани конструкција за подобро сила и издржливост.Коси-земјата на работ овозможува за дополнителна стабилност, лесна усовршувајќи, долготрајни острина, и зголемување на ефикасноста при сечење и сечкање.Танг дава одлична рамнотежа.NSF.Мерсер Кулинарски Битие 10-Инчен Нож Острат Челик.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Инчи Керамички Шипки Нож Острилка Челик со ABS Рачка, Професионални Острат Прачка за Кујна, Дома или Усовршувајќи

【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Острат род е направен од висококвалитетни керамички алумина дека е потешко од ре

DEN 551.76
Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи

MULTIFUNCTIONALITY : Употреба на 2 Фаза нож острилка, да го изостри директно ножеви и Serrated Ножеви; Кујнски Нож, Гот

DEN 361.44