• Неодамнешно
Oudtinx 400/600 Ронки Џебен Нож Острилка Виткање Дијамант Нож Острилка Двострано Острат Камен за Надворешна Кампување Градина Кујна (Црн) (Количка)

Oudtinx 400/600 Ронки Џебен Нож Острилка Виткање Дијамант Нож Острилка Двострано Острат Камен за Надворешна

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Двојно страна на мали и ултра-тенок diamand острат камења се изврши лесно, ефикасно и остри острат и полски.Двојно двострано дијамант дизајн, најдобар избор.(400 Ронки како груб изостри, 600 Ронки за фино усовршувајќи).Острат површината е саќе,така што може да се изостри побрзо и поефикасно од овална форма острат површината.Мрачно е за справи со кој може да игра важна улога во анти-пропадна.Дизајнот на конкавни и конвексни комбинирање на опашката крајот на рачка спречува да се справи со дислокација кога ќе го користите, и да се избегнува папка ги прстите.На фан-во облик на и виткање изградба обезбедува одлична заштита на камења, превенција од оштетување.Титаниум Позлатен Дијамант Острило и ABS црни ленти рачка за анти-лизгање.Поради лесни, погодност, тоа се вклопува carring околу за активности на отворено совршено .Кујнски ножеви.(Метал ножеви,Керамика ножеви, Ножици, Надвор ножеви, Градинарски ножеви и Земјоделски ножеви.Боја : Црна.Производ : Преносни Виткање Двострано Дијамант Нож Острилка 400# 600#.Пакет Содржина : 1 x Дијамант Острилка.Виткање острилка е идеален за вашиот лента со алатки или со земање на патот.Мрачно е за справи со кој може да игра важна улога во анти-пропадна.Острат површината е саќе, така што може да се изостри побрзо и поефикасно од овална форма острат површината.Двострано (Груб 400 ронки - парична Казна од 600 чакал).Овој производ е погоден за кујнски ножеви, керамика ножеви, ножици, надвор ножеви, градинарски ножеви, земјоделски ножеви.Sharpens најтешките материјали, како алатка челик, карбид и керамика.Широко се применуваат на отворено kife алатка, режа, градинарство алатка, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Новиот Најдобар 2 Фаза Прирачник Нож Острилка, Повеќенаменски, Безбедно И Удобно, Против Пролизгување Се Справи

MULTIFUNCTIONALITY : Употреба на 2 Фаза нож острилка, да го изостри директно ножеви и Serrated Ножеви; Кујнски Нож, Гот

DEN 361.44