• Неодамнешно
MEPRA Поради Мраз Oro Целосна Прибор за јадење Сет – Бранеа Злато Заврши, машина за миење Садови Безбедно Прибор за Фино Јадење, 7 Парчиња, (10802207)

MEPRA Поради Мраз Oro Целосна Прибор за јадење Сет – Бранеа Злато Заврши, машина за миење Садови Безбедно Прибор

Buyers rating:
DEN 15408.00

Количина на стоки

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На што се Должи flatware колекција од Mepra зрачи со луксузни како начин на живот.Нејзиниот кул, минимално, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Angelo Mangiarotti и возвишен низ генерации, на традицијата, техника и врвен материјали.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' Рѓосувачки Челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација. 5 ПАРЧЕ ПРИБОР за јадење ПОСТАВЕН ВКЛУЧУВА : на Располагање во бранеа злато заврши, ова Mepra 5-парче сет вклучува 1x табела вилушка, 1x табела нож, 1x десерт лажица, 1x десерт вилушка, 1x САД лажичка кафе.Ова е комплетен flatware сет за 1 маса амбиент.Достапни во бранеа злато заврши, ова Mepra 5-парче сет вклучува 1x табела вилушка, 1x табела нож, 1x десерт лажица, 1x десерт вилушка, 1x САД лажичка кафе.Ова е комплетен flatware сет за 1 маса амбиент.На што се Должи flatware колекција од Mepra зрачи со луксузни како начин на живот.Нејзиниот кул, минимално, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Angelo Mangiarotti и возвишен низ генерации, на традицијата, техника и врвен материјали.Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат