• Неодамнешно
ShearsDirect Јапонски Нерѓосувачки Челик Сет на Staight & Криви Сечење Shears, 8.0

ShearsDirect Јапонски Нерѓосувачки Челик Сет на Staight & Криви Сечење Shears, 8.0

Buyers rating:
DEN 1389.60

Количина на стоки

Јапонски 440 C нерѓосувачки челик.Dual отстранлив Прст почива. 8.0" Криви и 8.0" Директно сечење на Смолкнување.Живот време Гаранција.Случајот се вклучени.Јапонски 440 C нерѓосувачки, 8.0" Криви и директно смолкнување, форумот се справи, црна прилагодливи тензија knob со двојна отстранлив прст почива.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PTKU 35w Мини Електрични Ножици за Сечење, Електрични Ткаенина за Шиење Ножици, Рачни Тепих Машина Ножици, Ергономски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PTKU 35w Мини Електрични Ножици за Сечење, Електрични Ткаенина за Шиење Ножици, Рачни Тепих Машина Ножици, Ергономски

[ЕЛЕКТРИЧНИ КРПА НОЖИЦИ за СЕЧЕЊЕ] фино обработени волфрам челик сечилото, висока цврстина, висока цврс

DEN 551.76
8Професионални Миленичиња Чешлање Комплет,Директни и Чистење Ножици и Криви Парчиња 4 Парчиња за домашни Миленичиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8Професионални Миленичиња Чешлање Комплет,Директни и Чистење Ножици и Криви Парчиња 4 Парчиња за домашни Миленичиња

★Чешлање shears се ергономски дизајниран за максимална удобност која ќе ја намали рака замор за долго вре

DEN 5087.76
FUJIWARA Електрични Ножици, 1 Литиум Батерија и 2 Машина Ножеви, Cordless Shears Алатка за Сечење за Ткаенини/Платно/Теписи/Кожа/Картон/Други
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FUJIWARA Електрични Ножици, 1 Литиум Батерија и 2 Машина Ножеви, Cordless Shears Алатка за Сечење за Ткаенини/Платно/Теписи/Кожа/Картон/Други

◆【ВНИМАНИЕ】 : сечилото е толку остра, мора да се обрне внимание на безбедноста при користење, и да се из

DEN 1007.76