• Неодамнешно
FINKNNI 8PCS Индустриски Метрички 6-13mm Магнетни Хексагонални Орев Возачи Штекер Шрафцигер Вежба Малку Влијание 1/4 Хексадецимален месо тело Cr-v Клуч Штекер Малку

FINKNNI 8PCS Индустриски Метрички 6-13mm Магнетни Хексагонални Орев Возачи Штекер Шрафцигер Вежба Малку Влијание

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

【Силен Магнетизам】 : Индустриски магнет сила има битови безбедно. 【65mm Должина】 : 65mm целокупната должина магнетни орев возачи. 【Премиум Материјалот】 : Хром Vanadium Челик метрички орев возачот socket set. 【1/4" Тој-месо тело】 : Хексадецимален месо тело chucks цврсто во вежби, го Прифаќа било 1/4 малку. 【Спецификации】 : 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм, 11mm, 12mm, 13mm орев возачот малку сетови.FINKNNI орев возачи дојде обложен со Манган Фосфат и се изработени од термички обработени Хром Vanadium челик. 65mm Должина. 1/4 Тој-Месо Тело.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат