• Неодамнешно
Klein Алатки 32559 Мулти-малку Шрафцигер / Орев Возачот, го Продолжи Стигнат до 6-во-1 Алатка со Орев Возачот, Филипс и Дупчиња Битови

Klein Алатки 32559 Мулти-малку Шрафцигер / Орев Возачот, го Продолжи Стигнат до 6-во-1 Алатка со Орев Возачот,

Buyers rating:
DEN 818.40

Количина на стоки

Мулти-малку шрафцигер со заменлив вратило има 4 универзални совети и се конвертира во 2 орев возачот големини.Продолжен шахти и ножеви се обезбеди 39 отсто повеќе да се достигне.Екстра-долго вратило обезбедува целосна дофат на 4 стандард-нож со шрафцигер.Мал дијаметар окното за удобен зафат и брз, лесен вртење.Содржи : 3/16-Инчен (5 mm) и 1/4-Инчен (6 мм) дупчиња, #1 и #2 Филипс, 1/4-Инчен (6 мм) и 5/16-Инчен (8 mm) орев возачи.Нашите продолжува-се постигне мулти-малку screwdrivers и орев возачи обезбеди подолг достигне од традиционалните Klein мулти-битни драјвери за повеќе заеднички делови.Екстра-долго за да можат, исто така, карактеристика мал пречник за повеќе удобно се вклопуваат во тесни простори.Перница-Дршка на менувачот се обезбеди чувствувате вртежен момент и удобност. 6-во-1 Шрафцигер со продолжен дофат екстра-долго вратило.Мулти-малку шрафцигер има Дупчиња, Филипс и Брајан Возачот битови.Перница-Зафат рачка за супериорен вртежен момент и удобност.За повеќе од 160 години, Klein Tools е произведен со врвен квалитет, професионални одделение рака алатки кои овозможи на перформанси, издржливост и прецизност е потребно за да одам на работа, право.Нашето семејство на инженери, работници и занаетчии продолжи да се стави шест генерации на експертиза во секоја алатка ќе се создаде со користење само на највисок квалитет на материјали, супериорна изведба и одржување на производството како блиску до дома, колку што можеме.Klein не е само за името на нашата компанија, тоа е, исто така, нашето семејство име.И бидејќи ние сме една Американска компанија која е семејна сопственост и фамилијарните, ќе знае дека може да смета на нас да биде овде утре.Klein Tools не само направи голема производи, ние правиме одличен производи кои се спротивстават на барањата на професионалците кои ги користите секој ден ..Од 1857. Нашите продолжува-се постигне мулти-малку screwdrivers и орев возачи обезбеди подолг достигне од традиционалните Klein мулти-битни драјвери за повеќе заеднички делови.Екстра-долго за да можат, исто така, карактеристика мал пречник за повеќе удобно се вклопуваат во тесни простори.Перница-Дршка на менувачот се обезбеди чувствувате вртежен момент и удобност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат