• Неодамнешно
Niaviben Smart Клучни Пронаоѓач Bluetooth GPS Tracker Анти-Изгубени Мобилни Копче за Следење на Анти-Загуба Преносни Локатор Морнарица

Niaviben Smart Клучни Пронаоѓач Bluetooth GPS Tracker Анти-Изгубени Мобилни Копче за Следење на Анти-Загуба

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

✤Во врска со државата, кога локатор уред надминува поставите Bluetooth опсег, телефонот и локатор на уредот ќе алармира во исто време.Видете ја мапата позиција кога локатор уред е исклучен на вашиот мобилен телефон. ✤Bluetooth 5.0 технологија, исклучително ниска потрошувачка на енергија, внесете батерија за напојување, времето на мирување се очекува да биде повеќе од 6 месеци, лесно може да го замени.Поврзете Bluetooth функцијата на мобилен телефон, две-начин на функцијата за пребарување, може да поврзете повеќе локатор уреди во исто време. ✤Локатор уред изглед исклучителна мода, боја може да бидат исти со едни со други, обезбедување на неограничен комбинација на имагинацијата во просторот.Тоа е лесен и компактен, лесно да ги собереш и напор.Тежината на производот е само 7g.Можете да добиете на тоа каде и да одите.Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат