• Неодамнешно
OOK Силикони Заштитни Случај за Airtags Покрие со Јаже Прстен, Анти-Изгубени Предмети,Куче Анти Изгубени Tracker, за Airtags 2021 Анти-Нула Уред Клучни Пронаоѓач Заштитник Случај

OOK Силикони Заштитни Случај за Airtags Покрие со Јаже Прстен, Анти-Изгубени Предмети,Куче Анти Изгубени Tracker,

Buyers rating:
DEN 165.12

Количина на стоки

Оваа заштитна силиконска маска е само компатибилни со Airtag 2021,(Air Tag не се вклучени) ве Молиме потврдете го пред да го купат.Направени од високо-квалитетни органски силикони, површината се чувствува удобно и мека.Тоа обвива следење уред цврсто, така што немора да се грижите за испаѓање.Шупливи кружни случај покрие со покрена rim како тампон против удари за вашиот Air Tag во секојдневна употреба; лесен дизајн додава само малку тежината на уредот.На надворешната школка има функција на анти-влијание, анти-да се загрози и прашина-доказ£ покрај тоа, перат перформанси обезбедува повтори чистење и го чува секогаш во новата држава.Тоа е испорака на услуги обезбедени од страна на САД на магацин и може да се одвива брзо.Ако наидат на проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат