• Неодамнешно
ChoZear Мини Симпатична Тракер со Божиќ Кука Keychain Реално Време Преносни Копчиња Локатор Пронаоѓач Pendant Bluetooth Безжична

ChoZear Мини Симпатична Тракер со Божиќ Кука Keychain Реално Време Преносни Копчиња Локатор Пронаоѓач Pendant

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Оваа загуба уред е производ врз основа на најновите Bluetooth 4.0 ниско-енергетски технологија.Преку употреба на СТАН софтвер и мобилни телефони и други мобилни уреди за Bluetooth конекција, таа може да пакет на предмети и скапоцености (како што се копчиња, чанти, итн.).Ефективната употреба на растојание од уредот може да достигне 25 метри во широк спектар.Копчето батеријата CR2032 лесно може да се купи во Големи - супермаркети.Сосема оригинална батерија може да работи за повеќе од половина година.Телефон : i Phone 11 и погоре може да се користи.Андроид Телефони : Андроид 8.0 и погоре, Bluetooth 4.0 и погоре.Во моментов, со цел да се зголеми животниот век на батеријата на мејнстрим Android модели, систем е оптимизиран за различни степени, и автоматски ќе се исчисти апликацијата работи во позадината.Кога го користите загуба уред, апликацијата треба да се постави и заштитени во системот за да се реализира нормална работа.Иако поставка чекори на Андроид телефони на секој бренд се различни, тие се скоро исти.Прво проверете режимот на штедење на енергија на вашиот мобилен телефон систем, и да додадете на косата уред стан на бела листа на заштитени или програма за да се спречи / загуба уред стан од се затвори од страна на системот и предизвикување лажен аларм. ????⚕ Ако производот има проблеми со квалитетот можете да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен третман.Ако ви треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на нашата онлајн услуги на клиентите или одете во вашата локална продавница да се справи со по-продажбата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Star Wars foundmi 2.0 Лични Bluetooth Tracker, Darth Vader
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Star Wars foundmi 2.0 Лични Bluetooth Tracker, Darth Vader

Прикачите foundmi 2.0 ништо и ќе бидете во можност да го најдете лесно со foundmi стан.Едноставно симнете foundmi ап

DEN 215.76