• Неодамнешно
4Pcs Мода Еластична Clothespin,Мулти-Цел Нерѓосувачки Челик Еластична Облека Клип,Одговара Фустан Cinch Клипови Поставување Одговара на Повеќето Тимови и Луѓе (Црна)

4Pcs Мода Еластична Clothespin,Мулти-Цел Нерѓосувачки Челик Еластична Облека Клип,Одговара Фустан Cinch Клипови

Buyers rating:
DEN 758.40

Количина на стоки

Високо-Квалитетни Материјали : Еластичен Клип Е Направен Од Железо Клип И Еластична Полиестер Ткаенини.Прецизната Технологија го Прави Тоа Не Rusty, Долг животен Век, Добра Еластичност, Лесно Да се Водат, И Може да Се Протегала До 20cm.Мулти-Функција : Добар Помошник Во Секојдневниот Живот.Тоа Исто Така Може Да Се Користи За Да Се Поправи Чорапи, Листови, Троседот Перници, Итн, Да Се Поправи Предмети, Спречува Пропаѓање, И Се Чува Чист И Уреден.Едноставен Дизајн : Модерен Еластична Clothespin Дизајн Е Едноставен И Класичен, Не Е Лесно Да Се Застарени.На Разноврсна Дизајн Може Лесно Да Одговара На Различни Стилови На Облека, Убава И Практична.Едноставен За Употреба : Еластичен Клипот Е Многу Удобен За Носење, Клипот Е Лесно Да Се Сфати И Да Се Олабават, Тоа Е Многу Силна И Не Ќе Штета На Облека, А Тоа Ќе Не Падне Лесно.Широко Се Користи : Мулти-Цел Штипки За Алишта Имаат Широк Спектар На Апликации Во Секојдневниот Живот, Што Се Користи За Да Се Поправи Џемпери, Shawls, Фустани, Cardigans, Чорапи, Костуми, Итн.Опис На Производот : Одговара Фустан Клипови Мода Е Добра Еластичност, Лесно Да Се Водат.Можете Да Ја Прилагодите Одговара На Вашата Облека Лесно Да Се Одрази На Убавината На Криви!Еластичен Клипови Можат Да Бидат Искористени Да Се Поправи Џемпери, Shawls, Фустани, Ракавици, Маици, И Сл., Тоа Е Добар Помошник Во Вашиот Секојдневен Живот.Заштедите Пари, Спаси Трошоци За Прилагодувањето Облека.Прилагодување На Стегање На Облека, Панталони И Здолништа.Како Облека, Декорација, Понудата Проштална Да Се Монотоно Облека.Спецификација : Име на Производ : Мода Еластична Clothespin Материјал : Полиестер Платно Боја : Кафена,Сина,Црвена,Црна, Големина : 13*од 2,5 cm Тежина : 14g Пакетот Вклучува : 4 X Мода Еластична Clothespin Забелешка : 1.Поради Различни Прилагодувања На Светлото И Екранот Опрема, Сликата Ќе Има Мало Боја Разлика, А Бојата Е Предмет На Вистинскиот Објект. 2.Бидејќи Големината Е Рачно Да Се Вреднуваат, Ве Молиме Оставете Мала Грешка.

Карактеристики на стоката

Product Name:
Fashion Elastic Clothespin
Material:
Polyester Cloth
Color:
Brown,Blue,Red,Black
Size:
13*2.5cm
Weight:
14g
Package Includes:
4 X Fashion Elastic Clothespin :
Note:
1.Due To Different Lighting And Display Equipment, The Picture Will Have A Slight Color Difference, And The Color Is Subject To The Actual Object. :
2.Since The Size Is Manually Measured, Please Allow A Slight Error. :

Купувачи како што сакаат