• Неодамнешно
Цртан филм Рака-Насликани Овошје Торта сладолед Храна Шема Топлина Винил Пеглање Налепници Оркестарот Карактер Patch за Облека Перат Облека, Додатоци (Сина)

Цртан филм Рака-Насликани Овошје Торта сладолед Храна Шема Топлина Винил Пеглање Налепници Оркестарот Карактер

Buyers rating:
DEN 1435.20

Количина на стоки

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измиени.Специјалниот дизајн и светли бои направи да изгледате уникатен и модерен. 【Забава DIY】Тоа е голема забава за DIY облека.Персонализација на вашата облека или додатоци со нашите единствени дизајниран декоративни прамени, правејќи одличен подарок за себе или член на семејството,пријател,љубовник.Учествуваат во семејството средби или роденден партии за да направи да се различни.Уникатен DIY декоративни закрпи направи вашата облека и други додатоци привлечни. 【Широка Примена】Може да се користи за да ги красат или поправка јакни, маици, фармерки, кеси, елеци, капи, ранец, облека, завеса, под перница, шамија, итн. 【Тоа како да го Користите】да се Применуваат со преносот на топлината на машина или домаќинство песна(не користите пареа железо).Клучот на се има совршена слика е да притиснете со доволно ПРИТИСОК и единствен ТОПЛИНА.Аглите мора да се повтори неколку пати за да се спречи ивица. 【100% Гаранција】30 дена слободна размена и се враќа.Ве молиме контактирајте со нас ако има било каков проблем, ние ќе ви одговори ПОБРЗО.Пакетот вклучува : 1 BUC(Три големи) За Квалитетот : производот е внимателно проверени, а потоа се пакуваат.Употреба : Може да се користи за покривање на дамки на платно.Кога ќе помислите на стара или нова облека се монотоно, како за красат себе со персоналните печ?се обрне внимание : ве Молиме следете ги инструкциите за да го применуваат печ.Пред DIY, ве молиме прво се обиде на дел од неискористениот крпа.(Пакетот содржи еден мал тест примерок) ве Молиме имајте на ум, по филмот е лупено исклучување, покриени со слој/ослободување на хартија/светлина крпа, се додека не е фирма.Совети : Не мие во текот на првите 24 часа, и не го мијте ја со врела вода.Забелешка : Боја Разлика : Должи на екранот,светло&еколошки причини,може да имаат малку боја разлика помеѓу дизајн на производот.ве молиме обратете се до вистинската боја кога се прима стоката.Големина Отстапување : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка за моделот големини поради мерења од различни агли.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WODEJIA 5 Парчиња 2018 Торба Случај за Облека Организатор Облека Одговараат на Грб Прашина Маска Заштитник Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WODEJIA 5 Парчиња 2018 Торба Случај за Облека Организатор Облека Одговараат на Грб Прашина Маска Заштитник Водоотпорен

Тоа е совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Проѕирен патент дизајн, Облека, лесно може да с�

DEN 2140.32
Облека Торба, Гардероба Закачалка за Складирање Торба 600D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Преносни Виси Аранжман
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Торба, Гардероба Закачалка за Складирање Торба 600D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Преносни Виси Аранжман

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Користење на висококвалитетни 600 D Оксфорд ткаенина материјал, безбеден и

DEN 1540.80
WODEJIA 12Pcs Облека Виси Облека се Облекуваат Облека Одговараат на Грб Прашина Маска за Дома Чување Торба Торбичка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WODEJIA 12Pcs Облека Виси Облека се Облекуваат Облека Одговараат на Грб Прашина Маска за Дома Чување Торба Торбичка

Тоа е совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Проѕирен патент дизајн, Облека, лесно може да с�

DEN 2119.20
Облека, Торби Плакар Облека Складирање Торба PEVA Проѕирна Ткаенина Dustproof Водоотпорен Виси Облеката Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека, Торби Плакар Облека Складирање Торба PEVA Проѕирна Ткаенина Dustproof Водоотпорен Виси Облеката Складирање

【PEVA Материјал】 : Направен од висококвалитет PEVA, проѕирен, влагадоказ, прашинадоказ, и без мирис 【Удобе�

DEN 278.16
Не-Плетени Облека, Торби за Костуми, Одговараат Покрие со Вграден-во Метал Закачалка Тока, Виси Кеси со Надворешен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не-Плетени Облека, Торби за Костуми, Одговараат Покрие со Вграден-во Метал Закачалка Тока, Виси Кеси со Надворешен

Патната облека кеса направена од врвен квалитет 70gsm дише неплетени ткаенини.Што виси облека торба погод

DEN 575.76