• Неодамнешно
Bkmjmh 1 Buc Облека Прашина Маска Одговараат на Грб Виси Опфаќа Dustproof Не-Плетени Складирање Торба Еднократно (Боја : Боја, 1 Парче, Спецификација : За 60x140cm)

Bkmjmh 1 Buc Облека Прашина Маска Одговараат на Грб Виси Опфаќа Dustproof Не-Плетени Складирање Торба Еднократно

Buyers rating:
DEN 434.64

Количина на стоки

Доволно долго за фустани, костуми, палта, кошули, здолништа, јакни, панталони, униформи и др.Изработени од Не-Плетени материјал, издржлив и еко-пријателски.Заштита на вашата облека од прашина и миленичиња коса, држејќи ги свежо, чисто, уредно и навремено слободни,.Лесни дише фустан торба, идеален за гардероба, за патување и за складирање на било.Домашна употреба вреќа ,мала тежина, не е лесно да се солза.Точка Име : Прашина-доказ Облека Виси Bag Colors : како на сликата show Material : Не-Woven Quantity : 1 piece Size : за 45x70/60x80/60x100/60x120/60x140cm(13cm грешки)Пакет се вклучени : 1 x Облека Покрие Кеси ( не содржи закачалки )Само содржината на погоре пакет, а не на други производи.Белешки : 1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. 2.ве молиме овозможи 13cm грешки за сите големини ,ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека заштитник опфаќа облека прашина маска shou Транспарентен Плоштад Полн Покритие за Подот-стои Сушење Решетката
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека заштитник опфаќа облека прашина маска shou Транспарентен Плоштад Полн Покритие за Подот-стои Сушење Решетката

100% сосема нов, неискористени и висок квалитет.Економски облека и маски за заштита од нечистотија и праш

DEN 2125.68