• Неодамнешно
Патување Виси Облека Торба за Костум Покрие Виси Перниче за Патување Плакар и Складирање 50 Количка за Движење Облека, Кеси се Справува со Тешки Облека Покритие за Ј

Патување Виси Облека Торба за Костум Покрие Виси Перниче за Патување Плакар и Складирање 50 Количка за Движење

Buyers rating:
DEN 719.52

Количина на стоки

【Практични Организаторот за Патување】Направени од издржлив 600 D оксфорд ткаенина, нашата облека складирање торба со тешки ткаенина носат рачки за виткање за време на патување или за движење, лесно да се носат врз авион или во автомобил, за да се задржи облека како што се крзнени палта и кожени јакни заштитени и конзервирани. Дупка на врвот за да се стави 12-15 закачалки и преку виси до тоа во плакарот, лесно да го инсталирате во неколку минути.Тоа може да се заштити облека од прашина и keep items свежо и ново. 【Безбедност дизајн】Опремени со drawstring на врвот на нашата облека кеса за да се поправи на закачалка и усвоени 3 токи на секоја страна може да се поправи на облека и чувајте го на чисти и уредно.Тоа е голем партнер за облека патување или за складирање.Дупка на врвот на мажите одговараат на маска за вас да се стави 12-15 закачалки и преку виси до тоа во плакарот. 【Јасно Дизајн】Нашата гардероба торба превозникот донесе голема јасно транспарентен прозорец на предната страна, па лесно може да се види преку и да се утврди кој алишта внатре, без отворање на патент.Количка за дизајн за лесна за превоз и патување со засилен рачки, вие не мора да се грижите за целосна должина облека капак.Плакарот облека заштитник кеси, исто така, може да се мијат, па можете да ја повторна употреба и тоа трае подолго од хемиско чистење кеси.Голема облека организаторот за вас.【Голем Капацитет Движат Кеси】Големина 50 x 24 x 10inch, нашите виси облеката торба е добра за чување вид на облека.Тоа може да се заштити облека од прашина и keep items свежо и ново. Усвоен тешки носат рачки за патување или движење, лесно да се носат врз авион или во автомобил, за да се задржи облека заштитени и конзервирани.Карактеристики : 1.4cm Тежина : Околу. 50x24x10inch / 127x61x25. Обновливи облека торба донесе голема јасно транспарентен прозорец за лесно да препознаете која облека внатре.Идеална големина за венчаница, вечер, костуми, фустани, тешка зима крзнени палта, кошули, костуми и сл. Количка за дизајн за лесна за превоз и патување со засилен рачки, drawstring и токи може да се обезбеди превоз за безбедност. 【Лесен за Употреба】Можете лесно да го инсталирате во неколку минути и не треба да се отстрани од гардероба или род.35 lb / 1065g Пакетот Вклучува : 1 x Облека Торба Добредојдовте на Anpress продавница, може да имате пријатен шопинг искуство!Ако имате било какви проблеми околу нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време !.Непречено двојно патентите да почне од врвот до дното направи облека лесно да се извади и да висат во.Спецификација : Предмет Тип : Виси Облека Торба Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина Боја : Сива Производ Големина : Прибл. Со 50 x 24 x 10inch, идеја големина за чување вид на облека.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Долна Облека Сортирање Торба Виси Плакарот, Виси Организаторите, Мултифункционални Трајни Производи За Домаќинството
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долна Облека Сортирање Торба Виси Плакарот, Виси Организаторите, Мултифункционални Трајни Производи За Домаќинството

Транспарентен ПВЦ, можете да ги видите предмети во секоја мрежа интуитивно, лесно да се најде и да ги пре

DEN 479.76
Cabilock Виси Облека, Торби Гардероба на Облека за Складирање Перниче Бело Добро Запечатени Облека Покрие Заштитник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cabilock Виси Облека, Торби Гардероба на Облека за Складирање Перниче Бело Добро Запечатени Облека Покрие Заштитник

Тоа се прави на премиум материјал, кој е сигурен и издржлив и може да се користи за долго време.На голема

DEN 479.76