• Неодамнешно
HOLYLUCK Облека Торба за Костум Торба за Складирање и Патување 43 инчен,Одговараат Покрие со Јасно Прозорец за Костум, Јакна, Кошула, Палто, Фустани Пакет на 5

HOLYLUCK Облека Торба за Костум Торба за Складирање и Патување 43 инчен,Одговараат Покрие со Јасно Прозорец

Buyers rating:
DEN 568.32

Количина на стоки

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНИ : Направен од 100% полиестер оксфорд ткаенина, перат, лесни, дише и животниот век употреба.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : еден пакет со 5, секој е 43in долго, Идеален за костум ,јакни,кошули,маици, јакна, здолниште ,спортски палта и слично.џемпери и повеќе.Заштита на вашата облека од прашина, што ги прави одлично за складирање и патување со авион, автобус, автомобил или автобус.Знаете Што е Внатре : костим опфаќа за мажи со јасни прозорецот ја погоди работа да се обидува да дознаам она што е внатре и Пластични ПВЦ лична карта носителот на јакна облека торба за името ознака или лична карта.Лесен за Складирање и Транспорт : The jacket кеси за складирање може да се здипли во мали димензии лесно, многу лесно за чување, кога не ги користите, спаси многу простор.Стави на фустан покрие перниче во вашиот багаж за авион и го прави вашето патување со бриз.На заштитниот поклопец со овие кеси понуда помага да се задржи чиста облека и навремено-слободни.Одговара и на Мажите и на Жените облека.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XiaoGui Палто Прашина Торба,Гардероба за Складирање,Чување Торба Домаќинство Облека Прашина Маска,Транспарентен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XiaoGui Палто Прашина Торба,Гардероба за Складирање,Чување Торба Домаќинство Облека Прашина Маска,Транспарентен

● Стандардна времето за испорака е за 1528 дена.Ако не сте го примиле пакетот по истекот на 30 дена,ве молим

DEN 2462.88