• Неодамнешно
Црна/Зелена Оксфорд Одговараат Торба Преносни Облека Складирање Кеси Одговараат На Прашина Покрие Случај Облека Складирање Кеси Организатор Еднократно (Боја : Цр?

Црна/Зелена Оксфорд Одговараат Торба Преносни Облека Складирање Кеси Одговараат На Прашина Покрие Случај Облека

Buyers rating:
DEN 686.88

Количина на стоки

Доволно долго за фустани, костуми, палта, кошули, здолништа, јакни, панталони, униформи и др.Домашна употреба торба за задржи облека чисти.Направени од Оксфорд Ткаенина материјал, издржлив и еко-пријателски.Заштита на вашата облека од прашина и миленичиња коса, држејќи ги свежо, чисто, уредно и навремено слободни.Лесни дише фустан торба, идеални за патување и за складирање на било , не е лесно да се солза.Големина : 100*60см Материјал : Оксфорд Cloth Color : Црна,Green Name : Одговара на Чување Торба,Одговараат на Прашина Маска,Патување Грб Покрие Случај,Патување Suit Package се вклучени : 1 x Облека Покрие Кеси ( не содржи закачалки )Само содржината на погоре пакет, а не на други производи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WODEJIA 12Pcs Облека Виси Облека се Облекуваат Облека Одговараат на Грб Прашина Маска за Дома Чување Торба Торбичка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WODEJIA 12Pcs Облека Виси Облека се Облекуваат Облека Одговараат на Грб Прашина Маска за Дома Чување Торба Торбичка

Тоа е совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Проѕирен патент дизајн, Облека, лесно може да с�

DEN 2119.20
Облека заштитник опфаќа облека прашина маска shou Транспарентен Плоштад Полн Покритие за Подот-стои Сушење Решетката
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека заштитник опфаќа облека прашина маска shou Транспарентен Плоштад Полн Покритие за Подот-стои Сушење Решетката

100% сосема нов, неискористени и висок квалитет.Економски облека и маски за заштита од нечистотија и праш�

DEN 2125.68
Облека, Торби Плакар Облека Складирање Торба PEVA Проѕирна Ткаенина Dustproof Водоотпорен Виси Облеката Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека, Торби Плакар Облека Складирање Торба PEVA Проѕирна Ткаенина Dustproof Водоотпорен Виси Облеката Складирање

【PEVA Материјал】 : Направен од висококвалитет PEVA, проѕирен, влагадоказ, прашинадоказ, и без мирис 【Удобе�

DEN 278.16
Облека Торба, Гардероба Закачалка за Складирање Торба 600D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Преносни Виси Аранжман
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Торба, Гардероба Закачалка за Складирање Торба 600D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Преносни Виси Аранжман

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Користење на висококвалитетни 600 D Оксфорд ткаенина материјал, безбеден и

DEN 1540.80