• Неодамнешно
Облека Торба, Гардероба Закачалка за Складирање Торба 600D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Преносни Виси Аранжман Количка за Облека Опфаќа за Дома Плакарот Патување

Облека Торба, Гардероба Закачалка за Складирање Торба 600D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Преносни Виси Аранжман

Buyers rating:
DEN 1540.80

Количина на стоки

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Користење на високо-квалитетни 600 D Оксфорд ткаенина материјал, безбеден и еколошки, носат-отпорни, и издржливи, и парична казна изработка.Парична казна намалување на шиење, полн со грубост, одреден товарот капацитет, не е лесно да падне или да се прекине.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : На количка за складирање торба е светлина и убава, и голем патент дизајн го прави полесно за вас да се продавница.На платно е лесно да се чисти, и тоа може да се одржуваат чисти со едноставно бришење со влажна крпа за секојдневна употреба.ВОДООТПОРНИ ПЕРФОРМАНСИ : 600 D Оксфорд ткаенина, исто така, има одредени водоотпорен ефект.Не грижете се за јавните, можете да се обидете да се задржи вашата облека чиста и уредна.Можете да ги користите како на отворено облека за складирање торба.ШИРОКО се КОРИСТИ : Ова hiddening складирање торба може да се користи со куки за гардероби, плакари, закачалки и други апарати за домаќинство дневна облека за складирање полици.Исто така може да биде укината како складирање торба за други мали предмети, и тоа е исто така добар избор за надворешна патување.ПАКЕТ СОДРЖИНА : ве Молиме имајте во предвид пред да го купат дека пакетот содржи само безбедно скриен облека складирање торба, други додатоци како што се закачалки или куки треба да бидат подготвени со себе.Спецификација : Предмет Тип : Закачалка Диверзија Безбедно Материјал : 600 D Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Боја : Сива Примена : За Семејството Плакарот, Гардероба Производ Големина : Прибл.44.5x32cm/17.5x12.6in Тежина : Околу.137g/4.8 oz Пакет Листа : 1 x Закачалка Диверзија Безбедно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Не-Плетени Облека, Торби за Костуми, Одговараат Покрие со Вграден-во Метал Закачалка Тока, Виси Кеси со Надворешен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не-Плетени Облека, Торби за Костуми, Одговараат Покрие со Вграден-во Метал Закачалка Тока, Виси Кеси со Надворешен

Патната облека кеса направена од врвен квалитет 70gsm дише неплетени ткаенини.Што виси облека торба погод

DEN 575.76
Облека заштитник опфаќа облека прашина маска shou Транспарентен Плоштад Полн Покритие за Подот-стои Сушење Решетката
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека заштитник опфаќа облека прашина маска shou Транспарентен Плоштад Полн Покритие за Подот-стои Сушење Решетката

100% сосема нов, неискористени и висок квалитет.Економски облека и маски за заштита од нечистотија и праш

DEN 2125.68