• Неодамнешно
Liaosax Облека Организаторите и Складирање за Спалната соба Природно Убава Ретро Глог Текстил, Облека Торба 70 X 50 X 28 см Ватенка Bedspread Перница Багаж се Движат Tote Облека П

Liaosax Облека Организаторите и Складирање за Спалната соба Природно Убава Ретро Глог Текстил, Облека Торба

Buyers rating:
DEN 1680.00

Количина на стоки

★Голем Капацитет - На underbed складирање торба мерки 70 x 50 x 28 см / 27.6 x 19.7 x 11in.Облеката организатор капацитет е голем која е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека. ★Високо-квалитетни Материјали - Направен од високо-квалитет најлон ткаенина што ја промовира вентилација и заштитува вашите зачувани статии од влага и прашина.Вие не треба да се грижите за вашиот утешителот или облека добивање mildew. ★Силна Рачки - На утешителот складирање торба карактеристики две страни се справува да се направи тоа практично да се носи од едно место до друго.Засилен шевовите се спроведува за дополнителна сила, товарот капацитет е двојно поголема. ★Здрав Патент - Опремени со нерѓосувачки челик патентите кои се тешко да се скршени, и може да се користи за подолг период на време, во прилог, дво-насочно патентите ви овозможи лесно да го лизгачот по затворањето кога е во употреба. ★Флексибилност - чување На чантата може да се користи за плакарот или cloakroom, тоа е погоден за дом, таванот, подрумот и спална, и количка за дизајн им овозможува тоа да биде лесно да се чуваат кога не е во употреба.Карактеристики : Материјал : Најлон fabric Dimensions : 70 x 50 x 28 см / 27.6 x 19.7 x 11in.Забелешка : Не Се Мијат.Се чистат со влажна крпа, и се исуши.Пакет Содржина : 1 Пакет за Складирање Bag Features : 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】На underbed складирање торба мерки 70 x 50 x 28 см / 27.6 x 19.7 x 11in.Облеката организатор капацитет е 90 L која е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.【СИЛНА РАЧКИ】На утешителот складирање торба карактеристики две страни се справува да се направи тоа практично да се носи од едно место до друго.Засилен шевовите се спроведува за дополнителна сила, товарот капацитет е двојно поголема.【2 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПАТЕНТИТЕ】Опремени со 2 нерѓосувачки челик патентите кои се тешко да да биде прекината.И патент со двојно желка која дозволува лесно да се слајд по затворањето кога е во употреба, без оглед на тоа колку е полна торба е.【РАЗНОВРСНА СКЛАДИРАЊЕ】, нека Не се ограничени плакарот простор cramp вашиот стил!Продавница надвор од сезона или често користени предмети со леснотија.Направи поголемиот дел од вашата гардероба со преклопени облека кои се вклопуваат уредно во меки перници за складирање.Откако исполнет, тие лесно се вклопуваат на полиците, оџакот на врвот на едни со други за да се зголеми просторот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Не-Плетени Облека, Торби за Костуми, Одговараат Покрие со Вграден-во Метал Закачалка Тока, Виси Кеси со Надворешен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не-Плетени Облека, Торби за Костуми, Одговараат Покрие со Вграден-во Метал Закачалка Тока, Виси Кеси со Надворешен

Патната облека кеса направена од врвен квалитет 70gsm дише неплетени ткаенини.Што виси облека торба погод

DEN 575.76