• Неодамнешно
ZNND Entryway Бамбус Облека Управување со Полици, Облека Рек Тешки за Спалната соба Entryway за Статистика Облека Виси Рек Гардероба Плакарот (Големина : 130cm)

ZNND Entryway Бамбус Облека Управување со Полици, Облека Рек Тешки за Спалната соба Entryway за Статистика Облека

Buyers rating:
DEN 10472.40

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ● Оптимизира Просторот за Складирање:висока виси област со дебели предавање прачка за вашиот overcoats и фустани. 5 ниво полици за вашиот кеси, панталони, tshirts итн. ● 100% Бамбус Облека Рек : Користење на висококвалитетни природни бамбус за естетска привлечност и трајни изградба.Добро обработени површини и агли се мазни и лесно се чисти. ● Долгорочна Употреба : Со стабилна структура и мазна површина полирање, оваа облека облека рек карактеристики цврсти, трајни и водоотпорен.Капацитет до 300 LBS, можат да се откажам повеќе тешки зимски палта!. ● Повеќе Апликации : Оваа облека управување со полици која е самостојна не е само може да се стави во вашиот кревет во соба, но, исто така, може да биде ставен на балкон да сува облека, или како растение застане за да ги красат вашата ходникот, дневната соба, entryway итн. ● Едноставен Дизајн : Едноставен и Брз да се Соберат,јасно настава во прилог,лесно да се стави заедно.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со објектот, ние ќе ви понуди 100% задоволство услуга.Featires : Уникатен Трапезоидна Структура Design The trapezoid е врвот потесни и пошироки на дното, што ги снима повеќе простор.Грбот е вертикална, лесно да се држиме до ѕидот, постабилна.Засилен плочи се користат за секој кат да се направи закачалка посилни и не се тресат.Сите размислувања се внимателно разгледани.Грбот решетката е материјали се намали од природни Бамбус.Природни Бамбус има лузни, житарки и линии, кои се природни феномени.Ви благодариме за вашето разбирање.Мебел е голем товар.Имаме добро спакувани, ве Молиме да бидат сигурни да се купи.Спецификации : Име : Бамбус Дрво Облека Rack Size (L* W * H) : 80СМ:80см x 40cm x 140cm/ 31.5" x 15.7" x 55.1"110 CM : 110cm x 40cm x 140cm/ 43.3" x 15.7" x 55.1"130 CM : x 130cm 40cm x 140cm/ 51.2" x 15.7" x 55.1"Пакет се Вклучени : 1 x Облека Багажник со 5 Нивоа Складирање Shelf1 x Сет на Tools Notice : 1 облека рек треба да се соберат.2 ве Молиме не го заостри завртки директно за време на инсталацијата.Ве молиме да се стегне завртки, еден по еден по целата одредување на облека решетката.3 ве Молиме не над заостри завртки за да се избегне материјал пука.Инсталација steps1 го Прочитате упатството лист, comfirm секој дел од облека решетката.2 Стави на делови уредно на теренот, почнете да ја инсталирате кои следат настава на состојба.3 осигурете се дека големите завртка дупки на страната багажник, средината на решетката и панталони решетката се надвор во секој чекор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

БС Мултифункционален Девет Дупка 360 степени Ротирачки Магија Закачалка Виткање Закачалка Семејство Спалната
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

БС Мултифункционален Девет Дупка 360 степени Ротирачки Магија Закачалка Виткање Закачалка Семејство Спалната

[Шест Предности] Зајакнување на носивоста, Лесно Да се Откажам И Издржливи, ПП Заштита на Животната сред�

DEN 652.80
HHHH 18 Штипки Закачалка, 14.5 Инчи Облека рек Грб рек Облека рек Гардероба плакар Облека закачалка Облека организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HHHH 18 Штипки Закачалка, 14.5 Инчи Облека рек Грб рек Облека рек Гардероба плакар Облека закачалка Облека организатор

18 Штипки Закачалка, 14.5 Инчи, Големина : 14.5 14.5 x Инчи Грб рек самостојна Преносни плакар Облека складирање

DEN 384.00
TANKE Перење Рек - Мултифункционален Стигнале Ѕид-Монтирани Сушење Алишта Рек Облека Закачалка Затворен 72.4419.6926.38
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TANKE Перење Рек - Мултифункционален Стигнале Ѕид-Монтирани Сушење Алишта Рек Облека Закачалка Затворен 72.4419.6926.38

Перење Рек Направени од премиум железо материјали, цврсти и издржливи во употреба.Облека Закачалка Ово�

DEN 2565.84