• Неодамнешно
66 Три пати Екстра Долг Фустан Облека Торба, Премија & Дише Солза-отпорни Виси Одговараат Покритие за Патување и Чување на податоци (TARTAN)

66 Три пати Екстра Долг Фустан Облека Торба, Премија & Дише Солза-отпорни Виси Одговараат Покритие за Патување

Buyers rating:
DEN 1343.76

Количина на стоки

На gusseted виси облека лесно може да се одржи до 4 фустани или 2 целосна костуми. 66 инчи долго, Идеалната големина за венчаница, вечер, костуми, фустани, apparels..Тоа може да се заштити облека од прашина и keep items свежо и ново.Свитлива и флексибилен дизајн за лесна за превоз и патување со засилен рачки. 2 огради за зачувување или вршење на својата страна отворен дизајн ви овозможува да се стави и да се земе од вашиот фустан и одговара на многу лесно.Исто така, врвот закачалки рака и X-облик ремени вратоврска надолу за да се обезбеди нашите фустан уредни.Зачувај вашето време да побарате компатибилни додатоци.Двете големи џебови на дното е за чевлите, кошули, врски и козметички торба.Сите елементи во една торба, секогаш подготвени да одите на патување и посета на градот.Rip-стоп Plaid ткаенина (двојно дебели и премија од не-плетени) материјал направи торба целосно еднократно.Овој материјал е издржлив, дише и отпорни на абење.Никогаш не се грижите за било фанки мирис на вашата облека.Сакаат носење на облека за да се одржи долго партија облечи и одговара за викенд патување или бизнис патување?Во потрага по соодветно ќеса за да се заштити вашиот вечер фустан, убави фустани и pricy одговара?Потреба облека опфаќа за сезонски облека за складирање и заштита?Обидете се Gyssien три пати екстра долг големина на облека торба, вие ќе бидете изненадени!Зошто да Изберете GYSSIEN Облека Торба? 1. За разлика од повеќето евтини одговараат на перници на пазарот, ова е изработена од премиум TARTAN smart ткаенина од Англија, која е нежна и сјајна.Сосема погодна за партија, свадба, фотографија. 2. Дизајн за превоз и патување : различни пати-во можност големина за мажите и жените, многу е лесно да се носат.Страна ослободување токи задржете торба заедно кога е укината.Може да се стави тоа во горните бин или под седиштето на авиокомпанијата, автобус, воз. 3. Една големина одговара на сите им одговара.Направи дестинација свадба, вечер партија, снимање распоред повеќе погодно. 4.Транспарентен ID носителот и јасно се види преку прозорецот за лесно да се најде еден што сака.Спецификација : Пакет се вклучени : 1 x облека торба Полна големина : 66 инчен X 24 инчен 2 пати големина : 32 инчен X 24 инчен 3 пати големина : 21 инчен X 24 инчи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Такт Тим Облека Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Такт Тим Облека Торба

600 Denier Најлон.Облека Торба.Издржливи.Ги штити од несаканите дамки.Има две носат рачки, на meshнаредени пат

DEN 646.80