• Неодамнешно
Куче Јакна Зимско Палто Топло Куче Облека за Ладно време Куче Облека за Средни и Големи Кучиња со Кожен Јагне Јака (20 - 28)

Куче Јакна Зимско Палто Топло Куче Облека за Ладно време Куче Облека за Средни и Големи Кучиња со Кожен Јагне

Buyers rating:
DEN 311.52

Количина на стоки

Материјал : 100% памук, високо-одделение имитира елени кожа и lambwool, топло, меко и удобно.Функција : Прилагодлив големини во стомакот дел така што да одговара на кучињата растат 3 Дизајн Креативни : Исклучителна крои, Силно забрзана, Лесно се стави на и полетување.Удобно стомак дел, Топло памук обвивка.Дизајн Креативни : Исклучителна крои, 3 ред копчето дизајн, лесно да се стави на и полетување.Удобно стомак дел, Топло памук обвивка.Карактеристики : трајни, мода, гроздобер, водоотпорен, парична казна во детали, лесни.За подобро да одговара на вашите куче, ве молиме да се измери големината на вашето куче и да се споредуваат со големина на табелата или консултирајте се со нас пред ставање ред.П : Производ Големина?A : имаме 5 големини : #20 -Градите : 29"-31"(74-80см), Вратот : 18"-19"(46-49cm), Назад Должина : 20"(51cm) #22 -Градите : 31"-33"(79-85cm), Вратот : 20"-21"(50-53cm), Назад Должина : 22"(56cm) #24 -Градите : 33"-35"(94-90cm), Вратот : 21"-22"(54-57cm), Назад Должина : 24"(61cm) #26 -Градите : 35"-37"(89-95cm), Вратот : 23"-24"(58-61cm), Назад Должина : 26"(66cm) #28 -Градите : 37"-39"(94-100cm), Вратот : 24"-25"(62-65cm), Назад Должина : 28"(71cm) П : Што прилика можам да го користите овој фустан во?А : Внатрешна или надворешна употреба.П : главната функција на оваа вест облека?О : Ова крзно јака вест е мека и пријатна и може да се заштити вашиот сакан куче во ладно време.П : Дали имате било какви внимание кога јас ќе купам?A : Секогаш гледам на големината на табелата или консултирајте се со нас пред ставање ред.Ве молиме овозможи доволен простор за да се лизга два прста помеѓу мерка лента и кучето е вратот и градите дебелина.П : Што се овие облека за куче?A : Овие облека се погодни за сите Големи и средни кучиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хавајски Кошула и Панталони мечето Облека Одговара на Повеќето 14-18 Изгради-A-Мечка и Направете ја Вашата Сопствена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хавајски Кошула и Панталони мечето Облека Одговара на Повеќето 14-18 Изгради-A-Мечка и Направете ја Вашата Сопствена

ПОВИК : Повик за хавајски шорцеви и маица облека.Копчето надолу collared кошула со класичен хавајски печате

DEN 479.76
Еди Bauer на Жените Авантурист 2.0 Skort
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Еди Bauer на Жените Авантурист 2.0 Skort

Седи подолу природни половината, Умерено заоблен преку хип & бедрото.Storm Repel DWR заврши фрла влага, па тоа н

DEN 309.36
Еди Bauer на Жените Авантурист 2.0 Skort
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Еди Bauer на Жените Авантурист 2.0 Skort

Седи подолу природни половината, Умерено заоблен преку хип & бедрото.Storm Repel DWR заврши фрла влага, па тоа н

DEN 309.36