• Неодамнешно
Ноќта на вештерките Мачка Лав Грива Перика Костим Божиќ Малку Куче Лав Коса Прилагодливи Перат Смешно Милениче Куче се Облекуваат Шапка Симпатична Маче Kitty Коса Гр

Ноќта на вештерките Мачка Лав Грива Перика Костим Божиќ Малку Куче Лав Коса Прилагодливи Перат Смешно Милениче

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Давање оваа симпатична мачка лав костим поставени како единствен присутен на вашите најблиски' мачка, како љубовник, девојка, момче, сопруга, сопруг, свршеница, мајка, ќерка, син, внука, внук, на вашите пријатели, или дури и себе си за ноќта на вештерките, божиќ, денот на вљубените, велигден, нова година е ден и така натаму, ја искажете вашата љубов кон нив, и ги прават да се чувствуваат многу посебен и шармантна само како ѕвезда.0", капа : 9.Перат и еднократно, ќе трае многу долго време со соодветна грижа, се мијат перика во топла вода и благ сапун, висат да се исуши.Мачката лав грива перика е направен од висок квалитет на еко-пријателски трајни крзно и полиестер, мека и мазна, без штета за вашата мачка и малку куче, боја : кафена, пакет : мачка лав грива перика со симпатична ушите.【Ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ МАЧКА ЛАВ ГРИВА ПЕРИКА КОСТИМ】 ноќ на Вештерките доаѓа!дали сакате да ги користите симпатична начин да се облекуваат вашиот кожен пријател?и да се создаде многу скапоцени спомени заедно?Ќе добиете мачка лав грива перика со ушите, да им даде шанса да стане прекрасна лав, боја комбинација целосно со пет¡s крзно сенка, не¡т предизвика непријатност или иритација на вашето домашно милениче.Ноќта на вештерките и божиќ доаѓа!Оваа мачка лав грива перика костим сет ќе ги споделите со вашите домашни миленичиња сјае како ѕвезда, никој не ќе го пропушти тоа и ќе се здоби со голема доза на compliments Specifications : Материјал : крзно и полиестер боја : кафена Приближното периметар : Големина S : врат : 11.Ако имате било какви прашања, ве молам само да не контактирате директно.8"Функција : Уникатен дизајн : мачка лав грива перика со ушите, да им даде шанса да стане прекрасна лав, бојата целосно се вклопуваат со пет¡s крзно сенка, не¡т предизвика непријатност или иритација се Вклопат за повеќето прилики : Како ноќта на вештерките партија, божиќ партија, cosplay забава, роденден, животински тема партија, кучето покажува, carnivals и така натаму Лесен за употреба : да го Стави на домашно милениче главата, прилагодување на ширината според вратот, таму е drawstring да се стегне околу својата глава потоа фиксни, конечно чешел лав грива на косата, со четка Перат : Се мијат перика во топла вода и благ сапун, висат да се исуши Одличен подарок : најдобриот подарок за вашите пријатели' домашни миленици, како љубовник, девојка, момче, сопруга, сопруг, свршеница, мајка, ќерка, дури и себе си за ноќта на вештерките и божиќ Висок квалитет : Одлично рачно изработени меки материјали и исклучителна изведба, рачно направена внимателно надолу за секој детал да се даде прекрасен, магичен, страшно, прекрасна шик look Package : 1 * мачка лав грива wig Warm Совети : Ве молиме чувајте го aways од оган ве Молиме да ги мерење на вашето домашно милениче пред купување, изберете големина внимателно според големината информации се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот се Споредат детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Ако не се заљуби во ноќта на вештерките мачка костим моментот кога ќе ја отворите пакување, ние и ВЕТУВАМЕ на вашите пари назад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат