• Неодамнешно
PLUTUS МИЛЕНИЧИЊА Куче Поводник 6ft Долго,Сообраќај Поместена Две Рачка,Тешки,Рефлексивни Двојно се Справува Водат за Контрола на Безбедноста на Обука,Leashes за Големи К?

PLUTUS МИЛЕНИЧИЊА Куче Поводник 6ft Долго,Сообраќај Поместена Две Рачка,Тешки,Рефлексивни Двојно се Справува

Buyers rating:
DEN 322.80

Количина на стоки

DUAL РАЧКИ ЗА целосна КОНТРОЛА : Користете го стандард рачка за повик за прошетки, продолжен душкаат и лабава поводник одење; го Користите сообраќај рачка за зафатено, тротоари, велосипедски патеки и преполн области во кои се бара дека имате инстант, горе-строга контрола на вашето куче.МАКСИМАЛНА ЦВРСТИНА И ИЗДРЖЛИВОСТ : 2.8 mm дебели и 1" широк со цврсто webbed најлон за зголемена солиден изградба, совршен за екстра големи кучиња.ПОМЕСТЕНА РАЧКИ ЗА УДОБНОСТ : Екстра дебели премиум neoprene поместена рачки за неверојатна удобност.Вие само ќе сакаат да се чувствуваат, додека на оние кои се шета низ парк со вашето куче.Да БИДАТ БЕЗБЕДНО И ВИДЛИВИ ВО текот на НОЌТА : Рефлексивни темата е stitched на двете страни,Ова крои е многу видлив за кола фарови и помага да се задржи што се видливи кога премин во crosswalks или одење по улица.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : љуби го својот нов двоен се справи со куче поводник или вашите пари назад!Ние ќе го замени куче поводник ако има било каков проблем .Поддржан од 1 година ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА, ова е сосема ризик се купи.КЛИКНЕТЕ на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" да Нарачате Сега!.Дали сте загрижени за вашите куче безбедноста кога сте надвор?Се што ви треба подобра контрола поводник за зафатен тротоари?Стоп за пребарување, ние се што ви треба : Пионер Petcore Двојно се Справи со Куче Поводник.Кучето поводник карактеристики 2 рачки, еден на крајот на поводник на 6ft и друг во 1ft од на клипот.Долго е совршен за повик за прошетки, продолжен душкаат и лабава поводник одење, на пократки еден е одлична за зафатено, тротоари, велосипедски патеки и преполн области во кои се бара дека имате инстант, горе-строга контрола на вашето куче.Може да се користи и како Тренинг помош за контрола на Доминација и Агресија.На поводник има две целосно поместена neoprene рачки, кои се многу поудобно отколку нормално поводник рачки и ќе се спречи црвенило, chafing, или blistering на вашите раце.Целиот поводник е stitched на двете страни со рефлексивни 2mm широк крои да ја зголемите вашата видливост во текот на ноќта и за дополнителна безбедност за вас и вашето куче.ЗОШТО ЌЕ ВИ СЕ ЉУБОВТА!Голема контрола на вашето куче во двете зафатен и помалку преполн области Екстра баласт на рачки додава удобност Рефлексивни крои за безбедност Максимална цврстина,2.8 mm дебели и 1" широк со цврсто webbed најлон 30 Ден Пари гаранција за враќање и 12 месеци замена гаранција.Ако се грижите за вашето Куче безбедноста ве молиме КЛИКНЕТЕ на "Додади во Кошничка" копчето и ред сега!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Долго Куче Поводник за Послушност Потсетиме - Одлично за Средни и Големи Кучиња Обука, Игра, Кампување или Дворот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долго Куче Поводник за Послушност Потсетиме - Одлично за Средни и Големи Кучиња Обука, Игра, Кампување или Дворот

ДИМЕНЗИИ Ова куче поводник големи кучиња мерки 3 / 4in широк од 20 метри.Големи димензии : поголем затворач

DEN 191.76
Croci Дивиот Запад Воз Поводник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Croci Дивиот Запад Воз Поводник

Зеленчукпржен кожа.Мазна на допир.Водоотпорен.Екстремно издржливи.Произведено во италија.Обука поводн

DEN 1182.72