• Неодамнешно
DPOEGTS Долго Поводник за Куче Обука 15ft 20ft 30ft 50ft 100ft - Послушност Потсетиме Обука Води за Големи Средни Мали Кучиња - Одлично за Обука Игра Кампување Дворот

DPOEGTS Долго Поводник за Куче Обука 15ft 20ft 30ft 50ft 100ft - Послушност Потсетиме Обука Води за Големи Средни

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Долго поводник за куче обука - Одлично за куче обука ,пешачење, кампување, обука, лов, двор, плажа, потсетиме обука, отворено се игра со тениски топчиња, и пливање!.ДОЛГО ПОВОДНИК - 20 FT долго куче обука leashes нека ви одбере најсоодветниот и им даде на вашиот виршла повеќе слобода да ја стартувате.УДОБНО ПОМЕСТЕНА се СПРАВИ И РЕФЛЕКСИВНИ ЛЕНТИ ДИЗАЈН - рачки имаат мека перница подлога за внатре зафат што го прави навистина е удобно да го задржи, на cushioned поместена се справува помага да стави помалку притисок на вашата рака кога вашето куче повлекува; двострано рефлексивни крои ленти е одлична за ноќно видливост за да знаете повеќе за безбедност ако одење во текот на ноќта.Премиум Квалитет - Направени од издржлив најлон материјал, D прстен и 360° Метален Затворач.Сите се направи поводник силен и здрав, и ве молиме да забележите дека стандарди куче поводник не џвака-доказ.Куче Обука Clicker - Добро конструирани и издржливи, метал clicker ќе не ' рѓа или да се прекине.Престанете да лае и куче obdeience.Се обучуваат вашето куче quiqly само со едноставно притискање на clicker и команда.Се Препорачува За Употреба : . 20 Нозе : Одлична за истражувачко одење, медиокритет со пократок опсег. 30 Нозе : Затворите се игра, со користење на медиокритет со слобода. 50 и 100 Метри : се Потсетиме обука, слобода на romp, off-поводник симулација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Во центарот на градот Милениче Снабдување Куче Куче Послушност Потсетиме Обука Агилност Олово - Одлично за Обука,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Во центарот на градот Милениче Снабдување Куче Куче Послушност Потсетиме Обука Агилност Олово - Одлично за Обука,

Димензии : Ова куче поводник мерки 5 / 8 во поширока и во должини на 15ft, 20ft, 30 фт, 50ft, 75ft, 100ft, 150ft, и 200ft долго.Уж

DEN 263.76
Croci Дивиот Запад Воз Поводник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Croci Дивиот Запад Воз Поводник

Зеленчукпржен кожа.Мазна на допир.Водоотпорен.Екстремно издржливи.Произведено во италија.Обука поводн

DEN 1182.72