• Неодамнешно
Siumouhoi Куче/Кутре Послушност Потсетиме Обука Агилност Олово-15 ft 20 ft 30 ft 40 ft 50 ft Долго Поводник -за Обука на Поводник, Игра, Безбедност, Кампување,или Дворот

Siumouhoi Куче/Кутре Послушност Потсетиме Обука Агилност Олово-15 ft 20 ft 30 ft 40 ft 50 ft Долго Поводник

Buyers rating:
DEN 186.48

Количина на стоки

Големина на : Обука јажиња се 3/4 инчи широка , 15ft долго, Боја : Црвена.соодветна должина која обезбедува puppies еден поширок спектар и да биде во можност да го слушнам вашиот звук во исто време.Најлон Обука Јаже : Куче Доведе Издржливи во употреба, машина и прирачник за работа, засилен со цик-цак декоративни бод ,ротира Хром позлатен клипови со гром тока може да се спротивстави на нарушување.Воз на puppies да ги следат вашите упатства : Ова јаже е погодна за обука кутре да се фокусира на вас, исто така, овозможува да се кандидира agilely без излегување од твоите очи или контрола.Да се обучуваат и да се следат вашите упатства за да се запре и да се потсетиме.Форма спомени : Ова јаже е погодна за обука на вашиот кутре да се дејствува од нивните сеќавања.Тоа возови кутре да се користи за да најдалеку дистанца од вас, па кога ќе се движат, спомени ќе помогне да се задржи во одредена далечина.Понатамошна употреба : се Користи како влечење јаже за да се обезбеди pupppy безбедноста кога ќе се земе вашето куче на прошетка, игри и шетање по плажата, кога ќе работат, вратоврска во дворот на чуварот на дворот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Долго Куче Поводник за Послушност Потсетиме - Одлично за Средни и Големи Кучиња Обука, Игра, Кампување или Дворот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долго Куче Поводник за Послушност Потсетиме - Одлично за Средни и Големи Кучиња Обука, Игра, Кампување или Дворот

ДИМЕНЗИИ Ова куче поводник големи кучиња мерки 3 / 4in широк од 20 метри.Големи димензии : поголем затворач

DEN 191.76