• Неодамнешно
TwoEar Лизга Доведе Куче Поводник, 1/2 x 6FT Куче Обука Поводник, Издржливи се Лизга Јаже Поводник, Тешки Силна Високо Рефлективна планинарски Јаже Води за Мали, Средни и Г

TwoEar Лизга Доведе Куче Поводник, 1/2 x 6FT Куче Обука Поводник, Издржливи се Лизга Јаже Поводник, Тешки Силна

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

【ПОВОДНИК & ЈАКА ВО 1 ДИЗАЈН】Премиум Британски стил се лизга води.Лесен за употреба, не треба било каква јака или подигнат.Прилагодете јамката да одговара на било вратот големина.Совршен за одење, обука, трчање или пешачење. 【ТРАЈНИ & СИЛНА】Тешки зелена куче поводник направени со планинарски јаже, екстра силно и цврсто да се отпорни на кршење. 【6 FT НЕ се ПОВЛЕЧЕ ПЕС ПОВОДНИК】1/2 инчи дебела мозок, 6 метри должина лизга поводник, стоп куче од извлекување на леснотија, без штета и повреди.Држете го лизга на поводник да ви остане мирна кога вашето куче се задржи влече и да чекаат за кучето да се забави. 【РЕФЛЕКСИВНИ ВО НОЌТА】НОЌ БЕЗБЕДНО НАСОКИ со целосна теми во сите куче обука поводник се направи вашето куче видливи во текот на ноќта.Се осигура безбедноста на вашиот крзно бебе. 【100% БЕЗ РИЗИК ЗА ЦЕЛ】Ние обезбеди 30 дена за враќање на пари без никаква причина и 1 година гаранција.Ние сме сигурни дека вашиот кожен пријател ќе го сакам.Two Ear лизга поводник е направен од страна на силни најлон маратон јаже, екстра издржлив и силен.Јака и поводник во 1, нема повеќе јака или темперамент е потребно.Куче поводник јамка се лизга е супер лесно да се земе и исклучување.Јаже-стил се лизга поводник е одлична за одење, трчање , обука или пешачење.Една големина одговара на сите раса : Пет slipknot најлон поводник е дизајниран со прилагодливи јамка, трајни производи за големи кучиња и лесни за мали и средни кучиња.Идеален 6ft куче поводник : Висок Квалитет на планинарски јаже, издржлив и силен.Рефлексивни : Силна лизга доведе направи вашето куче видливи во текот на ноќта, се осигура безбедноста на куче.Вода Доказ и мала Тежина : Одлична за секојдневното одење.Машина Перат : Лесен за чистење.Боја : Црна, Сина, Црвена, Зелена, Сива, Виолетова, Портокалова.Должина : 6 нога.Ширина : 1/2 инч.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Долго Куче Поводник за Послушност Потсетиме - Одлично за Средни и Големи Кучиња Обука, Игра, Кампување или Дворот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долго Куче Поводник за Послушност Потсетиме - Одлично за Средни и Големи Кучиња Обука, Игра, Кампување или Дворот

ДИМЕНЗИИ Ова куче поводник големи кучиња мерки 3 / 4in широк од 20 метри.Големи димензии : поголем затворач

DEN 191.76
Во центарот на градот Милениче Снабдување Куче Куче Послушност Потсетиме Обука Агилност Олово - Одлично за Обука,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Во центарот на градот Милениче Снабдување Куче Куче Послушност Потсетиме Обука Агилност Олово - Одлично за Обука,

Димензии : Ова куче поводник мерки 5 / 8 во поширока и во должини на 15ft, 20ft, 30 фт, 50ft, 75ft, 100ft, 150ft, и 200ft долго.Уж

DEN 263.76
Водоотпорен Долго Поводник Трајни Куче Потсетиме Обука Доведе Одлична за Надворешна Пешачење, Обука, Двор, Плажа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Водоотпорен Долго Поводник Трајни Куче Потсетиме Обука Доведе Одлична за Надворешна Пешачење, Обука, Двор, Плажа

ВОДООТПОРЕН КУЧЕ ПОВОДНИК : Лесен за Чистење.Тоа е направена од еколошки гумени материјал, флексибилни

DEN 445.92
Croci Дивиот Запад Воз Поводник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Croci Дивиот Запад Воз Поводник

Зеленчукпржен кожа.Мазна на допир.Водоотпорен.Екстремно издржливи.Произведено во италија.Обука поводн

DEN 1182.72