• Неодамнешно
Juperbsky Трик Обука Стојат, Cheerleading Рамнотежа Тренер

Juperbsky Трик Обука Стојат, Cheerleading Рамнотежа Тренер

Buyers rating:
DEN 2155.20

Количина на стоки

Со цел да се подобри рамнотежата се одржи на акробации.Мала големина ви овозможува да вежбаат дома или во теретана или на друго место.Широка база обезбедува безбедност преку спречување на ѓубрето.Absolutelt Не Метал Или Дрво, Безбедно Да Се Практикуваат.Не се повредени паѓа врз нешто што ќе ја намали или нула вас!.Голема густина, полиетилен со пена јадро.Прекриени со трајни 18-оз винил ткаенина.Топ : 4" x 7.9" База : 9.1" x 14" Максимална : 6".Juperb Sky Трик Обука Застане е генерално се користи за да се практикуваат навиваат акробации, но е исто така одличен за развивање на голема рамнотежа на гимнастика рамнотежа греди или било која друга дисциплина, која бара балансирање на една нога.Малата големина ви овозможува да вежбаат дома или во теретана или на друго место.Пена јадро се цврсти доволно да се симулираат подот или зрак додека сеуште обезбедување на доволно перница за побезбеден обука на животната средина.Нашите cheerleading рамнотежа тренер е идеален за децата од сите возрасти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

GSC Trapezoid Пена Стап Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GSC Trapezoid Пена Стап Кутија

Кука и јамка сврзувачки елементи безбедно се одржи на 4 делови заедно.Се користи како стап коњ или забел

DEN 782.40
Dazzler Лента --Еден Поединец Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dazzler Лента --Еден Поединец Лента

Универзитетот Игри Голема Истражувања присутни Dazzler Панделки еден оригиналниот Голема Истражување иг

DEN 597.60
Tumbl Trak Parallette Барови Сина, Прилагодлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tumbl Trak Parallette Барови Сина, Прилагодлив

ВИСОК КВАЛИТЕТ солиден, челична рамка изградба обиде од 1½in солидна буковата бар, овозможува максималн

DEN 4296.00
Отпор Бендови Set - Вежба Бендови за физикална Терапија, Јога, Пилатес, Рехабилитација и Дома Тренингот, Не-Латекс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Отпор Бендови Set - Вежба Бендови за физикална Терапија, Јога, Пилатес, Рехабилитација и Дома Тренингот, Не-Латекс

【Добар Квалитет Вежба Бендови】 : Никогаш не snap или солза.Не леплива и латексслободни материјали, екопр

DEN 2176.80