• Неодамнешно
AITIME 10 Парчиња 2 Метри Спортска Гимнастика Танц Панделки,Виножито Танчерка Панделки со Twirling Прачки за Деца Танцување,CE и EN71 Одобрени, Ѕвезденото Небо Бои

AITIME 10 Парчиња 2 Метри Спортска Гимнастика Танц Панделки,Виножито Танчерка Панделки со Twirling Прачки за

Buyers rating:
DEN 818.40

Количина на стоки

Ѕвезденото небо боја е нова боја на панделки,помека и помазна од други панделки.Оваа алатници може да прикаже повеќе бои, многу убава.На децата лентата омилени бои.Нашиот танц панделки одобрени CE и EN71 сертификација, Децата може да се користат повеќе безбедно.Танцување панделки димензии : должина 200cm/78.7", Стап Должина : 30cm/11.8".Gymnastic танц панделки се погодни за деца над 3 годишна возраст.Пакетот содржи 10 парчиња танцување панделки : ѕвезденото небо бои. 2 метар лента се направени од мека свила .не само развој на детската интелигенција, но исто така и подобрување на нивната физичка способност.Исто така, може да се користи како подарок за децата.Добредојдовте на AITIME, Ние внимателно ја прегледа стоката за вас .Карактеристики и Разлики : 1.Ѕвезденото небо боја е нова боја на панделки.Оваа алатници може да прикаже повеќе бои, многу убава. 2. Ѕвезденото небо боја панделки се помеки и неспокојот од други панделки. 3. Нашиот танц панделки одобрени CE и EN71 сертификација, Децата може да се користат повеќе безбедно. 4.Овој танц лента е наменета за деца на возраст помеѓу 3-6 години.Спецификации : Предмет : Гимнастика Танц Панделки Големина : Лента должина 78.7 инчен (200cm), стап должина : 11.8 инчен (30cm) Материјал : Лента за свила, стап - Смола.Боја : Ѕвезденото Небо Тежина : 220g Примена предмет : Гимнастика, танц, активности на отворено, фитнес и празник страни, итн.Пакет се Вклучени : 10 парчиња танц лента (Ѕвезденото небо боја ).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tumbl Trak Parallette Барови Сина, Прилагодлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tumbl Trak Parallette Барови Сина, Прилагодлив

ВИСОК КВАЛИТЕТ солиден, челична рамка изградба обиде од 1½in солидна буковата бар, овозможува максималн

DEN 4296.00
Отпор Бендови Set - Вежба Бендови за физикална Терапија, Јога, Пилатес, Рехабилитација и Дома Тренингот, Не-Латекс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Отпор Бендови Set - Вежба Бендови за физикална Терапија, Јога, Пилатес, Рехабилитација и Дома Тренингот, Не-Латекс

【Добар Квалитет Вежба Бендови】 : Никогаш не snap или солза.Не леплива и латексслободни материјали, екопр

DEN 2176.80
Dazzler Лента --Еден Поединец Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dazzler Лента --Еден Поединец Лента

Универзитетот Игри Голема Истражувања присутни Dazzler Панделки еден оригиналниот Голема Истражување иг

DEN 597.60
GSC Trapezoid Пена Стап Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GSC Trapezoid Пена Стап Кутија

Кука и јамка сврзувачки елементи безбедно се одржи на 4 делови заедно.Се користи како стап коњ или забел

DEN 782.40