• Неодамнешно
Tumbl Trak Octagon Гимнастик (Бои може да се разликува)

Tumbl Trak Octagon Гимнастик (Бои може да се разликува)

Buyers rating:
DEN 3960.00

Количина на стоки

✅ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВИНИЛ - Tumbl Trak Octagon Tumblers се направени од некои од највисок квалитет на материјали на пазарот.Секој мат е опфатено со исклучително издржлив 18oz нож обложени винил материјал.Сите од нашите душеци се тестирани и се помине CPSIA на 2008 година. ✅СОВРШЕН ПРИЛОГ НА БИЛО ПРЕВРТУВАЊЕ на КЛАСА - На Octagon Гимнастик може да помогне со настава на почетокот и завршувањето на назад и напред вештини како што се walkovers, предната и задната handsprings.Тие исто така помагаат да се научи скокови, tick-tocks и над се дели. ✅ГОЛЕМИНА УПАТСТВА - 20in x 20in x 38in ако спортист е 35in и подолу; 24in x 24in x 30in ако спортист е 35in да 43in; 30in x 30in x 36in ако спортист е 44in да 53in; и 35in x 35in x 35in ако спортист е 53in на повисоки. ✅НЕ СЕ ИЗМАМЕНИ од СТРАНА на ПОЕВТИНИ КОНКУРЕНТИ - Tumbl Trak е во бизнисот за 30 години правење на највисок квалитет гимнастика производи на пазарот.Tumbl Trak нуди незаменлива квалитетот и ќе го издржат дури и најпознатите ригорозни употреба. ✅ЗНАЕМЕ ГИМНАСТИКА - Кога ќе го купите Octagonal Гимнастик од Tumbl Trak, што се добива ВИСТИНСКИ гимнастика производ.Тренери, поранешни gymnasts, индустријата и експертите се направи до Tumbl Trak на Персоналот кој е на одлуки салата на квалитетни производи за 30 години.Octagons се користи за предавање на превртување вештини или за рекреација.Тие им помагаат со настава на почетокот и завршувањето на назад и напред вештини како што се walkovers, предната и задната handsprings.Тие исто така помагаат да се научи скокови, tick-tocks и над се дели.Достапни во четири големини за да се задоволат потребите на сите степени и возрасти на спортистите.Бои доставени во случаен избор.Најголемиот Octagon дели во половина да се создаде две развојни форми кои исто така има многу користи во салата.Octagonal Tumblers се корисни развојни форма тренери за настава превртување вештини за да се gymnasts, acro танчери, и cheerleaders.Тие нудат сигурен опција за независна вежбање на вештини и исто така да ја зачувате тренери од постојана забележување на т.н"!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tumbl Trak Parallette Барови Сина, Прилагодлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tumbl Trak Parallette Барови Сина, Прилагодлив

ВИСОК КВАЛИТЕТ солиден, челична рамка изградба обиде од 1½in солидна буковата бар, овозможува максималн

DEN 4296.00
GSC Trapezoid Пена Стап Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GSC Trapezoid Пена Стап Кутија

Кука и јамка сврзувачки елементи безбедно се одржи на 4 делови заедно.Се користи како стап коњ или забел

DEN 782.40
Отпор Бендови Set - Вежба Бендови за физикална Терапија, Јога, Пилатес, Рехабилитација и Дома Тренингот, Не-Латекс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Отпор Бендови Set - Вежба Бендови за физикална Терапија, Јога, Пилатес, Рехабилитација и Дома Тренингот, Не-Латекс

【Добар Квалитет Вежба Бендови】 : Никогаш не snap или солза.Не леплива и латексслободни материјали, екопр

DEN 2176.80
Dazzler Лента --Еден Поединец Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dazzler Лента --Еден Поединец Лента

Универзитетот Игри Голема Истражувања присутни Dazzler Панделки еден оригиналниот Голема Истражување иг

DEN 597.60