• Неодамнешно
Дрво Parallettes Сет за Гимнастика или им Помогнам на Барови. Црно во 18 инчен 24 инчен Должина.

Дрво Parallettes Сет за Гимнастика или им Помогнам на Барови. Црно во 18 инчен 24 инчен Должина.

Buyers rating:
DEN 698.40

Количина на стоки

СЕСТРАН - да ги Користите овие Parallettes како Гимнастика барови, Parallette барови, притисни до барови за совршен pushups, Handstand Parallettes или други обуки.СИЛЕН и ЗДРАВ - Поддржува до 250 килограми.Силен челик останува исправен.Гумена лента на дното на parallette барови обезбедува не се лизга стабилност.ВИСТИНСКО ДРВО - Убаво Висок квалитет на буковата. 1.5 инчен дијаметар дрво parallette. 8 инчи висок.PARALLETTES SET - Сет на две parallettes.Доаѓа со 18-инчни parallettes или 24 инчен parallettes во црно за гимнастика, push ups-от, calisthenics опрема, натопи бар, или други обуки.ЛЕСНИ ИНСТРУКЦИИ - Доаѓа со 4 завртки да се закачите на заградата на parallettes.Не подлошки и не ален клуч е потребно!.СЕСТРАН - да ги Користите овие Parallettes како Гимнастика барови, Parallette барови, притисни до барови за совршен pushups, Handstand Parallettes или други обуки.СИЛЕН и ЗДРАВ - Поддржува до 250 килограми.Силен челик останува исправен.Гумена лента на дното на parallette барови обезбедува не се лизга стабилност.ВИСТИНСКО ДРВО - Убаво Висок квалитет на буковата.PARALLETTES SET - Сет на две parallettes.Доаѓа со 18-инчни parallettes или 24 инчен parallettes во црно за гимнастика, push ups-от, calisthenics опрема, натопи бар, или други обуки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Отпор Бендови Set - Вежба Бендови за физикална Терапија, Јога, Пилатес, Рехабилитација и Дома Тренингот, Не-Латекс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Отпор Бендови Set - Вежба Бендови за физикална Терапија, Јога, Пилатес, Рехабилитација и Дома Тренингот, Не-Латекс

【Добар Квалитет Вежба Бендови】 : Никогаш не snap или солза.Не леплива и латексслободни материјали, екопр

DEN 2176.80
GSC Trapezoid Пена Стап Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GSC Trapezoid Пена Стап Кутија

Кука и јамка сврзувачки елементи безбедно се одржи на 4 делови заедно.Се користи како стап коњ или забел

DEN 782.40
Tumbl Trak Parallette Барови Сина, Прилагодлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tumbl Trak Parallette Барови Сина, Прилагодлив

ВИСОК КВАЛИТЕТ солиден, челична рамка изградба обиде од 1½in солидна буковата бар, овозможува максималн

DEN 4296.00