• Неодамнешно
Отпор Бендови Set - Вежба Бендови за физикална Терапија, Јога, Пилатес, Рехабилитација и Дома Тренингот, Не-Латекс гума за џвакање Бендови

Отпор Бендови Set - Вежба Бендови за физикална Терапија, Јога, Пилатес, Рехабилитација и Дома Тренингот, Не-Латекс

Buyers rating:
DEN 2176.80

Количина на стоки

【Добар Квалитет Вежба Бендови】 : Никогаш не snap или солза.Не леплива и латекс-слободни материјали, еко-пријателски, еластична и издржливи.RENRANRING бендови има многу добра еластичност, која обезбедува соодветна сума на напнатост се потребни за навистина да работат вашите мускули, најдобар избор за горниот 4.9 ft физикална Терапија Бендови се погодни за тело висина од околу 1.4 м~1.7 m;5.9 ft физикална Терапија Бендови се погодни за тело висина од околу 1.6 м~1.8 m;6.5 ft физикална Терапија Бендови се погодни за тело висина од околу 1.7 m~1.9 m;.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tumbl Trak Parallette Барови Сина, Прилагодлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tumbl Trak Parallette Барови Сина, Прилагодлив

ВИСОК КВАЛИТЕТ солиден, челична рамка изградба обиде од 1½in солидна буковата бар, овозможува максималн

DEN 4296.00
GSC Trapezoid Пена Стап Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GSC Trapezoid Пена Стап Кутија

Кука и јамка сврзувачки елементи безбедно се одржи на 4 делови заедно.Се користи како стап коњ или забел

DEN 782.40