• Неодамнешно
DMoose Ab Ремени за Стомачни Мускули Зграда, Рака Поддршка за Ab Тренингот, Виси Ab Ремени за да се Повлече До Лентата за Пребарување, Ab Вежба Салата Pullup Опрема за Мажи Жен?

DMoose Ab Ремени за Стомачни Мускули Зграда, Рака Поддршка за Ab Тренингот, Виси Ab Ремени за да се Повлече

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

Издржливи и удобно.Свиткани колена, со стапалата назад зад вас.Твојот грб е ослободени од било каков притисок, и voila.Одлична отпорност дека ab виси ремени обезбеди ќе ви овозможи да се добие подобро и многу повеќе дефинирани стомачни мускули во прашање на месеци со неколку минути од редовно вежбање.Дополнително поместена рака поддршка дизајн.Тешки-должност carabiners.Удар нозете надвор, а потоа ги донесе назад во пред намалувањето на нив назад.Подобро abs.Кренете нозете надвор пред вас, а потоа виткајте ги вашите колена повторно, пред да се вратат на почетната позиција.На рака на рака за повлече-up бар, исто така, ќе ви понудат ефикасен виси вежба.Нашите совршен ab ремени за да се повлече до бар, лесно може да се додадат на сите барови.Двојно рака поддршка е произведен користејќи силна, високо-одделение ткаенина за поддршка на вашата телесна тежина лесно.Задржете за 3-5 секунди, тогаш долниот надолу и да го повтори. ✅ КОМФОРНИ и ИЗДРЖЛИВИ : На повеќенаменски оружје ремени за ab тренингот се направени од врвен квалитет Најлон ткаенина; оттука, тие се многу удобно за ab тренингот.Воопшто не се ослободат од брзо или одат директно надолу од нозете надвор позиција.Се чувствуваат abs договор.Донесе колената како високо и низ што можеш, што е толку голема кругот што е можно.Кога вашиот quads се паралелни на земјата, исправете ги вашите колена.Ако сте со користење на вратата се повлече-up бар, ќе бидат ограничени во колку е голема вашата круг може да биде.DMoose Фитнес ви дава неверојатно квалитет кој сигурно ќе ве остави воодушевени и возбуден.Кога ќе се пониски долу, лево, ги донесе назад нагоре лево и низ пред се, потоа долу десно.Го повлече-up бар ab ремени ќе ви обезбеди неверојатна тренингот и ви трае подолго поради нивните трајни носат. ✅ Се ЗЕМЕ ВАШАТА AB ОБУКА на СЛЕДНОТО НИВО : виси абдоминална slings ремени помош напредно ниво спортисти се изврши голема функционална обука како и боди билдинг, крос-обука, како и борбени спортови.На високо-одделение ткаенина.Двојно крои обезбедува ab нога кренете ремени не почнете да излетаат на теми по долго испотени часа на употреба редовно.Што виси ab рака ви овозможува да ги подигнете вашите нозе и колена со релативната леснотија и да ви помогне да ја зајакнете вашата core мускулите.На ab ремени за повлече-up бар ќе ви овозможи да работат без отворање на себе си до какви било ризици од повреди што потенцијално може да ги оштети вашите мускули.Преносни и лесен.Производите се секогаш на врвот изрез и издржливи.Дебела рака соочи ви обезбедува стабилност и спречува било какви повреди што може да се случи.Тие се исто така многу лесен и дише за многу повеќе удобно користење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

GSC Trapezoid Пена Стап Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GSC Trapezoid Пена Стап Кутија

Кука и јамка сврзувачки елементи безбедно се одржи на 4 делови заедно.Се користи како стап коњ или забел

DEN 782.40