• Неодамнешно
GSC Trapezoid Пена Стап Кутија

GSC Trapezoid Пена Стап Кутија

Buyers rating:
DEN 782.40

Количина на стоки

Кука и јамка сврзувачки елементи безбедно се одржи на 4 делови заедно.Се користи како стап коњ или забележување на т.н " платформа.Обезбедува цврста основа и стабилност потребни за развој на скокање, моторни вештини и почетокот gymnastic рутини. 48"H x 48"W x 36"Л Trapezoid Пена Стап Кутија обезбедува цврста основа и стабилност потребни за развој на скокање, моторни вештини и почетокот gymnastic рутини.Се користи како стап коњ или забележување на т.н " платформа.Кука и јамка сврзувачки елементи безбедно се одржи на 4 основни-обоени делови заедно, формирајќи една единица.Мерки 48"H x 48"W x 36"Л На Trapezoid Пена Стап Кутија е тоа да се разгледа за секое училиште, се игра салата или rec центар е асортиман на опрема.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат