• Неодамнешно
Shanrya Бебе Обука Панталони, Силна Абсорбента Висока Густина Перат Дете Обука долна облека Унисекс за Секојдневна Употреба(Сива автомобил, 3T)

Shanrya Бебе Обука Панталони, Силна Абсорбента Висока Густина Перат Дете Обука долна облека Унисекс за Секојдневна

Buyers rating:
DEN 307.20

Количина на стоки

Обука на Свеста : Па како постепено да се развијат нагон за мокрење и вршење контрола и ограничување да се олесни удобно транзиција да носи мали долна облека во изминатиот период.Рециклираат : парче облека може да се рециклира за најмалку 6 месеци, што заштедува многу цена во споредба со пелени.Високо Квалитетен Материјал : Направен на удобно и дише памучен материјал, лесен за користење, и не ќе му наштети на вашето бебе на кожата.Висока Густина : Добра апсорпција на вода, без несакани истекување, мека на допир, кожата пријателски и дише, правење на бебе удобно и поздрава.Добар Ефект : Обука панталони се подебели и повеќе дише од обичните долна облека, а бебето се чувствува влажни по peeing.Активно ќе побара замена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Wene Бебе долна облека Обука Панталони, Пелена Опфаќа Симпатична Цртан филм Четири Нивоа Дизајн Обновливи Памук
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Wene Бебе долна облека Обука Панталони, Пелена Опфаќа Симпатична Цртан филм Четири Нивоа Дизајн Обновливи Памук

Изработени од мек памучен материјал, кој е водоотпорен и дише, направи вашето бебе да се чувствува удобн

DEN 1920.00