• Неодамнешно
Carrera CARRERA 251/С Црна/Сива 53/18/145 унисекс очила за сонце

Carrera CARRERA 251/С Црна/Сива 53/18/145 унисекс очила за сонце

Buyers rating:
DEN 1714.32

Количина на стоки

Пластична рамка.Пластични леќи.Не-Поларизирани.Леќа ширина : 53 милиметри.Мост : 18 милиметри.Рака : 145. Машки модел.Модел : 251-S 807/IR.Боја : Црна.Carrera очила за сонце (251-S 807/IR) - леќи.Димензии : леќа : 53mm, мост : 18mm, грб : 145mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Електрични Eyewear Махи Поларизирана Про
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Eyewear Махи Поларизирана Про

Увезени.композитни рамка.композитни леќа.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 53 милим

DEN 5278.80