• Неодамнешно
Amerex B402 QWMLBB 5lb ABC Сува Хемиска Класа А Б В Оган Extinguisher, со Ѕид Заграда, Pack 2

Amerex B402 QWMLBB 5lb ABC Сува Хемиска Класа А Б В Оган Extinguisher, со Ѕид Заграда, Pack 2

Buyers rating:
DEN 550.80

Количина на стоки

ABC Сува Хемиска, Класа : B : C Extinguisher.За користење на Класа (обичните combustibles), Класа B (Запаливи течни) spills или Пожари кои вклучуваат живи електрична опрема (Класа C). 14 дик.испуштање време.Сите метални вентил изградба, Алуминиум Вентил.Вклучува Ѕид Заградата.РЕДОВНИ extinguishers содржат siliconized натриум бикарбонат врз основа сува хемиска со слободен проток и не-caking адитиви.Економска Класа B & C заштита со понизок трошок и полнење на батеријата.Оваа хемиска smothers пожари во запаливи течности и гасови под притисок и нема да се спроведе електрична енергија назад кон операторот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Amerex B500 Оган Extinguisher
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Amerex B500 Оган Extinguisher

ABC Сува Хемиска, Класа : B : C Extinguisher.За користење на Класа (обичните combustibles), Класа B (Запаливи течни) spills или

DEN 1368.00
СРЕЌА ЗАНАЕТ LC 1.5 (269 СЕ Гил)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СРЕЌА ЗАНАЕТ LC 1.5 (269 СЕ Гил)

Среќа Занает 2016 Нов производ.Должина : 60mm (22 / 5").Тежина : 1 / 2oz (12.0 g).Макс Нуркање Длабочина : 3 4ft (1m).Lunkerhunt Lhfl1

DEN 262.32