• Неодамнешно
Amerex B500 Оган Extinguisher

Amerex B500 Оган Extinguisher

Buyers rating:
DEN 1368.00

Количина на стоки

ABC Сува Хемиска, Класа : B : C Extinguisher.За користење на Класа (обичните combustibles), Класа B (Запаливи течни) spills или Пожари кои вклучуваат живи електрична опрема (Класа C). 14 дик.испуштање време.Сите метални вентил изградба, Алуминиум Вентил.Вклучува Ѕид Заградата.Оган Extinguisher.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

СРЕЌА ЗАНАЕТ LC 1.5 (269 СЕ Гил)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СРЕЌА ЗАНАЕТ LC 1.5 (269 СЕ Гил)

Среќа Занает 2016 Нов производ.Должина : 60mm (22 / 5").Тежина : 1 / 2oz (12.0 g).Макс Нуркање Длабочина : 3 4ft (1m).Lunkerhunt Lhfl1

DEN 262.32