• Неодамнешно
Lovejoy 69790442692 HERCUFLEX FX Серија 42692 FX 4SM Челик Цврсти Центар, 6-1/8 се Роди, 8.10 OD, 1-1/2 x 3/4 Keyway, 4.75 Должина Преку Создаден

Lovejoy 69790442692 HERCUFLEX FX Серија 42692 FX 4SM Челик Цврсти Центар, 6-1/8 се Роди, 8.10 OD, 1-1/2 x 3/4

Buyers rating:
DEN 23722.08

Количина на стоки

Обвиткан метрички завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат