• Неодамнешно
Lovejoy 69790442710 HERCUFLEX FX Серија 42710 FX 4SM Челик Цврсти Центар, 19 мм Понесе, 205.7 mm OD, 6 mm x 2.8 mm Keyway, 120.7 mm Должина Преку Создаден

Lovejoy 69790442710 HERCUFLEX FX Серија 42710 FX 4SM Челик Цврсти Центар, 19 мм Понесе, 205.7 mm OD, 6 mm x

Buyers rating:
DEN 422.40

Количина на стоки

Обвиткан метрички завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат