• Неодамнешно
Bownet Командант и Catcher Торба Со Тркала и 14 Различни Џебови - Софтбол & Бејзбол Catchers Торба - Млади Играчи & Тренери Опрема Опрема Торба (38H x 17W x 12D, Црна)

Bownet Командант и Catcher Торба Со Тркала и 14 Различни Џебови - Софтбол & Бејзбол Catchers Торба - Млади Играчи

Buyers rating:
DEN 2280.00

Количина на стоки

Играчот е Мобилен Шкафче Соба.Дизајниран за Патување Топката, Средно Училиште и Возрасни catchers на кои им е потребна Крајна catcher е торба!.Продавница и го носат сите ваши catcher е опрема, бат, шлем, униформа, јакни, и додатоци во една кеса.Голема Trax Тркала со гума упатуваа за тивка лесен транспорт преку трева, чакал, или на патот.Отстранлив Персонализација панел за име, број или тим име.Лиен Полу-тежок случај за шлем или cleats.Тоа се посебен вид на човек да ползиме зад плоча свртени надолу fastballs, гуши криви, и errant замав.Оние луѓе заслужуваат посебен вид на опрема торба да се одржи огромна сума на опрема што треба да ја вршат својата работа.Командант Catcher е во чантата е комплетен мобилни шкафче соба за бејзбол и софтбол играчи од младинската топката на колеџ и полу-про.Додека е скроена за оние кои живеат за да биде човековите backstop, тоа исто така може да се користи од страна на други ballplayers, па дури и спортисти од други спортови (како фудбал или за лакрос).Со Bownet catcher е во торба, вие секогаш ќе бидете во можност да добие вашиот тренинг опрема на полето за безбедно.Лесно се организира опрема што треба да ја преземат контролата на игра во овој Bownet торба која е идеална за патување топката, средно училиште софтбол, оф-сезона колеџ практика, и дури и професионални играчи.Тоа има вкупно 14 прегради во различни големини да се одржи заштитна опрема и опрема игра.Главната складирање на преградата има моделирани полу-тежок случај за под вашиот шлем и шила плус отстранлив shelving за униформи, влошки, маски, и бејзбол.Останатите карактеристики вклучуваат страна лилјак панел кој има три лилјаци, а вата ракавица прилог панел, и џебови за вашиот шин чувари и шише за вода.Исто така има и панел за да додадете го вашето сопствено име, тимот на името или бројот што сакате да го идентификуваат во еден куп на багаж.Командант, не само држете го вашиот опрема - го штити него, премногу.Оваа Bownet торба е направен од тешки времето-отпорни ткаенини, па работите ќе остане сува во ненадејна rainstorm.Повлече справи и Голема Trax гумени тркала ја добиете вашата тешки торба преку тротоари, патишта, кал, трева, па дури и чакал без кавга.Постојат дури и нозе на дното на Командантот на Играчот Торба да се задржи торба исклучите валкани dugout кат, како и на страна и на врвот куки за да се обезбеди Командант на Играчот Торба исправена што го прави врвен играч шкафче.Проверете нашата Bownet catcher е во торба на коментарите од другите корисници или се види на видеото подолу за да видите зошто оваа патна торба е задолжително за мажите и жените кои се направи простор зад дом плоча нивниот дом.ИГРА НАСЕКАДЕ.- ИГРААТ СЕГА!ИГРА BOWNET!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Babolat Тим Макси Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Babolat Тим Макси Ранец

Рекети оддел со рачка поклопецот е добро поместена и ќе се одржи на 3 racquets.Голем главната преграда за опр

DEN 2518.80
Екстра Големи Спортски Топката Торба,Drawstring Мрежа Торба за Опрема за Складирање Торба за Кошарка, Фудбал,Volleybag,Перење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Екстра Големи Спортски Топката Торба,Drawstring Мрежа Торба за Опрема за Складирање Торба за Кошарка, Фудбал,Volleybag,Перење

【Мултифункционален】Мрежа торба може да се користи за фудбал, кошарка, одбојка, јога топката, тенис, гол

DEN 335.76
Vizari Solano Фудбал Спортски Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vizari Solano Фудбал Спортски Ранец

Голем главната преграда назад пакет.Дише страна товар џебови.Гума мрежа пред топката џеб одговара на го

DEN 767.76
Vizari Solano Фудбал Спортски Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vizari Solano Фудбал Спортски Ранец

Голем главната преграда назад пакет.Дише страна товар џебови.Гума мрежа пред топката џеб одговара на го

DEN 767.76