• Неодамнешно
Џејсон Море Свежи Анти-Шуплина и Зајакнување Гел Паста за заби - Длабоко Морето Spearmint - 6 Унца (Пакување од 2)

Џејсон Море Свежи Анти-Шуплина и Зајакнување Гел Паста за заби - Длабоко Морето Spearmint - 6 Унца (Пакување

Buyers rating:
DEN 119.76

Количина на стоки

Природни Пионер Од 1960 Година. Џејсон Powersmile Плус коензим q10 Флуорид Гел Паста за заби 6 мл Чиста, Природна & Organic Power до вас насмевка со Џејсон Powersmile коензим q10 Заб Гел.Природно се случуваат во двете воздух и вода, Флуор помага да се намали ризикот од кариес во коренот на површината, додека коензим q10 и Сертифицирани Органски Алое Вера Гел смири иритира непцата.Три природни whiteners-бамбус-добиени во Прав, Калциум Карбонат и Силициум-помош во спречување на забен камен start-up и се понежниот на забите за разлика од другите белење на орална нега состојки.Карактеристики : * Ексклузивни природни whiteners!* Промовира здрави непца.* Моќен Пеперминт Здив Се Два!* Коензим q10 заболување soother НЕТО WT 6 мл. (170g)Направени во USAIndications : Превенција на кариес.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат