• Неодамнешно
Шише Торба, 1pc Шише Случај, и Здрав за Активности на Отворено Пикник

Шише Торба, 1pc Шише Случај, и Здрав за Активности на Отворено Пикник

Buyers rating:
DEN 302.40

Количина на стоки

Постои слој од термоизолација EPE материјал во внатрешноста дека има одредени топлина за зачувување на функцијата.Надвор има неколку мрежа џебови кои можат да се користат да се стави мобилен, handkerchief итн.Усвоен висок квалитет на Оксфорд ткаенина, еко-пријателски, и здрав за употреба.Вода за пиење шише торбичка, заштита на вашата шише од нула и да се судрат, полесно да се носат.Разумна големина, спроведен со кука и јамка, може да бидат обесени на бебето шетач, совршен за пикник, активности на отворено, итн.Опис : Ова шише за вода торба е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина, еко-пријателски, лесно да се чисти и да ги користите.Постои слој од термоизолација EPE материјал во внатрешноста, која се користи за топлинска зачувување.Со кука и јамка дизајн, може да бидат обесени на бебето шетач, совршен за пикник, активности на отворено, итн.Карактеристики : Усвоен висок квалитет на Оксфорд ткаенина, еко-пријателски, и здрав за употреба.Постои слој од термоизолација EPE материјал во внатрешноста дека има одредени топлина за зачувување на функцијата.Вода за пиење шише торбичка, заштита на вашата шише од нула и да се судрат, полесно да се носат.Разумна големина, спроведен со кука и јамка, може да бидат обесени на бебето шетач, совршен за пикник, активности на отворено, итн.Надвор има неколку мрежа џебови кои можат да се користат да се стави мобилен, handkerchief итн.Спецификација : Состојба : 100% Нов Бренд Боја : Црна (Прикажано како слика) Материјал : Оксфорд ткаенина, EPE Термичка Изолација Големина (Кол.x H) : Прибл. 10 x 14cm / 3.9 x 5.5 инчен Пакет Тежина : Околу. 60g Пакет се Вклучени : 1 x Бебе Шише Торба (Други Работи кои Не се Вклучени).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Evenflo Универзална Шетач Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Evenflo Универзална Шетач Организатор

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 479.76
Бебе Шетач Организатор, Дише Безбедно Еко Пријателски Носат Отпорни Мрежа за Складирање Кеса за Шопинг за Активности
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Шетач Организатор, Дише Безбедно Еко Пријателски Носат Отпорни Мрежа за Складирање Кеса за Шопинг за Активности

Објект за Складирање : Лесно да се чисти и обновливи, можат подобро да се организираат теми кога презема

DEN 402.96
JOOVY Qool Родител Организатор, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JOOVY Qool Родител Организатор, Црна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 1079.76
Вокер Складирање Торба,4 Тркала Вокер Rollator Количка Рамка Замена за Складирање Торба,Виткање Вокер Торба,Возрасни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вокер Складирање Торба,4 Тркала Вокер Rollator Количка Рамка Замена за Складирање Торба,Виткање Вокер Торба,Возрасни

ФУНКЦИОНАЛНА И СИГУРЕНфункционален дизајн под седиштето кеса, со џебови за да ги собере сите на вашите

DEN 357.36