• Неодамнешно
GMTstore Храна Точење Керамички Ориз Кофа Домаќинство Ориз Складирање Кутија со Капак Домаќинство Запечатени Caddy Резервоари (Боја : Сина, Големина : 35×35cm)

GMTstore Храна Точење Керамички Ориз Кофа Домаќинство Ориз Складирање Кутија со Капак Домаќинство Запечатени

Buyers rating:
DEN 1896.00

Количина на стоки

Помагајќи ти да се организира кујна е една голема помош за вашето семејство.● Карактеристики : ★ Голем капацитет ориз складирање кутија намалува подот од кујната и заштедува простор.【Насочуваат складирање】 Овој ориз за чување на резервоар има прекрасен изглед и голем капацитет., погодно за преземање на храна; покренати рабовите со цел да се спречи ориз зрна од фрлаат надвор.Ако имате ориз, соја, пченка, брашно, овес, mung грав, пченица и други видови на храна кои треба да се чуваат, можете да изберете нашиот ориз складирање сад, оваа храна складирање кутија, за да се задоволат дневните потреби на семејството.Да зачувате простор и чувајте го во свежа. 【Моден дизајн】 На изглед дизајн на ориз кофа е навремено и убава, што може да ги красат вашата домашна живот, да те направи пријатен за око во употреба, и да имате квалитетен живот.>Поле на примена : жита, брашно, овес, сува храна, жито, овошје, суров ориз, итн.Ние имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат многу други производи кои може да се сретнат на вашиот стил и потреби.★ Може да се стави во житарици, брашно, жито, шеќер, макарони, ориз, чај, Кинеската билна медицина, кафе, бонбони, ореви, овошје, итн.★【Производ параметри】>Име на Производ : Ориз Складирање Цевка>Производ во боја : Сина>Производот материјал : керамички>Производ големина : 35×35cm(13.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, но тоа не е голем квалитет прашање.Ве молиме да се разбере дека.Ние сме среќни да ви помогнеме, ако имате било какви прашања, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, и ние со нетрпение очекуваме да вашата цел!.Површина е мазна и сјајна и лесна за чистење. За производ-ве Молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат. ★Ова ориз складирање цевка има прекрасен изглед, може да се сместат на храна, и исто така, може да се користи како домашна декорација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YJS Транспарентен Запечатени Складирање Кутија Зрна Ѕид-Монтирани Храна за Чување на Резервоар Ориз Буриња Грав
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YJS Транспарентен Запечатени Складирање Кутија Зрна Ѕид-Монтирани Храна за Чување на Резервоар Ориз Буриња Грав

[Висок Квалитет] Нашата сува храна фармацевт е направен од висококвалитетни PP и PS материјали и може да с

DEN 1243.20
YJS Резервоарот Крупни Жито за Складирање Контејнер за Складирање Кутија се Повлече Тип Висока Температура Отпорни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YJS Резервоарот Крупни Жито за Складирање Контејнер за Складирање Кутија се Повлече Тип Висока Температура Отпорни

Ова херметички хранабезбедно сад е идеален за чување на сува храна, како што се брашно, шеќер, ориз, жита

DEN 1053.12
КООРДИНАТОР Кујна Транспарентен Запечатување Резервоарот Пет Зрна Зачувување Кутија Пет Зрна Жито за Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Кујна Транспарентен Запечатување Резервоарот Пет Зрна Зачувување Кутија Пет Зрна Жито за Складирање

Мило дизајн, Лесно да се земе Печат складирање Влага и dustproof.Навалена лименки не се лесно да се истури на

DEN 2359.20
YJS Домаќинство Интелигентни Премерување Автоматско Ориз Цилиндар Жито за Складирање Барел Запечатени Нано Барел
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YJS Домаќинство Интелигентни Премерување Автоматско Ориз Цилиндар Жито за Складирање Барел Запечатени Нано Барел

*1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Исклучителна изработката е многу убава 3.Внатрешниот простор е голем и

DEN 1550.16
KGEZW Ориз Кофа Кујна Запечатени Влага-Доказ за Чување на Резервоар во Домаќинството Пластични Зрна Инсекти-Доказ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KGEZW Ориз Кофа Кујна Запечатени Влага-Доказ за Чување на Резервоар во Домаќинството Пластични Зрна Инсекти-Доказ

Материјал : ПП.Боја : Сина.Големина : околу 29*16*11cm.Лесно да се чисти и капаци се отстранува за да се овозмож

DEN 4139.76