• Неодамнешно
Lionheart Слава Куче Јака, Куче Јака со Цвет, Симпатична Флорални Шема Пет Јака Прилагодливи Куче Јака за Мали, Средни и Големи Кучиња

Lionheart Слава Куче Јака, Куче Јака со Цвет, Симпатична Флорални Шема Пет Јака Прилагодливи Куче Јака за Мали,

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

ЦВЕТ ДЕКОРАЦИЈА - цвет е пренослив, таа дојде со еластична циклус на грб кој лесно ќе се вклопи во поголемиот дел куче јаки.УНИКАТЕН ПОДАРОК : Прекрасен цвет, со јака во уникатна боја е мора да има прилог на вашето домашно милениче сезона и ќе изгледа одлично на секоја боја на крзно.ГОЛЕМИНА:L Јака (Ширина : 1.2" Должина : 16-24"); цвет лак е за 3,9" × 3.9".Треба мерка вашето куче врат должина, пред се купи јака.СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ: Направен од чист памук, што дава мекост и comfatable на производот.Направени со weled Д-прстен за да додадете издржливост.Ремени се прилагодливи за да се се обезбеди максимална удобност и сигурен одговара.НАЈДОБРА УСЛУГА : Не двоумете се да ме контактирате доколку имате било какви барања или прашања во врска со јака или големина, јас би сакал да ви помогнат што можам да направам.p>Здраво пријател : ) Lionheart слава јака лак направени со печатени боја и увезени чиста памучна ткаенина наредени со interfacing да се направи здрав и одржување на таа структура, лак придава на јака со 2 еластична ремени за дополнителна безбедност.Ние создава прекрасни рачно изработени и издржливи јаки, leashes, лакови користење на различни ткаенини и дизајни.Имаме 5 големини куче јаки за да изберете од.Големина XS : Должина : 8-12 инчен, Ширина : 5/8 инчи.Големина S : Должина : 10-16 инчен, Ширина : 0.8 инч.Големина M : Должина : 13.5-22 инчи, Ширина : 1 инч.Големина L : Должина : 16-24 инчен, Ширина : 1.2 инч.Пакетот Вклучува : Едно куче јака и еден цвет.Миење : јас препорачувам за перење со рака, перење јака и лак со топла вода и благ сапун, потоа да се исуши.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Терен Г. К. Г. Најлон Еден-Ply Куче Јака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Терен Г. К. Г. Најлон Еден-Ply Куче Јака

Јаки се изградени од трајни еденply најлон.Кутија stitched на стресот поени за дополнителна сила.Топлина зап

DEN 131.76